Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze


Zobrazuji č. 21-30 z celkem 218 doporučení

Antonín Bureš

Už to budou dva roky, co jsem se registroval na portále www.Navolnenoze.cz. Zcela zásadním způsobem to změnilo mé podnikání. Za tu dobu jsem se naučil víc, než za předchozích pět let, ať už jde o komunikaci se zákazníkem nebo sebeprezentaci. Být Na volné noze mě opravdu posunulo o míle dopředu!

Antonín Bureš
UI/UX designér
(přijato rok a 10 měsíců po zveřejnění prezentace)
Eva Votápková

Členství v katalogu Na volné noze je pro mě zdrojem velmi zajímavých zakázek. Nedávno se na mě například obrátila paní z marketingu teplárenské firmy, která si mě našla právě v katalogu. Také mě oslovil webdesignér a webkonzultant, se kterým spolupracuji hned na několika projektech. Své členství beru zároveň jako takovou „záruku kvality“ služeb a další dosaženou příčku na mém žebříčku, hned vedle registrace ochranné známky pro moji značku Ekopi.

Eva Votápková
copywriterka, auditorka webů, copyeditorka, tvůrkyně sloganů a obsahu na sociální sítě
(přijato 6 měsíců po zveřejnění prezentace)
Pavel Pančocha

Jako vývojář se specializací na programování webových aplikací v Pythonu a automatizaci podnikových procesů jsem našel v portálu Na volné noze ideální platformu pro prezentaci své práce a získávání nových klientů. Tento portál mi umožnil zviditelnit se v prostředí, které je považováno za důvěryhodné a profesionální, což je v dnešní době, kdy internet přetéká různorodými nabídkami, nepostradatelné. Registrace mi otevřela dveře k rozšíření klientely, což bylo možné díky možnosti detailně prezentovat moje služby, portfolio a reference.

Pavel Pančocha
vývojář webových aplikací a expert na automatizaci procesů
(přijato rok a 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
Mgr. Andrea El Hami (Kalužová)

Portál Na volné noze využívám již několik let. Poslední čtyři roky jsem na mateřské dovolené, takže velmi oceňuji, že mi právě díky profilu občas přistane zakázka i od úplně nového klienta. Navíc mám jako pracující maminka zvýhodněnou cenu.

Mgr. Andrea El Hami (Kalužová)
překladatelka a korektorka češtiny, angličtiny a francouzštiny
(přijato 5 let po zveřejnění prezentace)
Tomáš Vachuda

Členem Na volné noze jsem od roku 2014. Už to prokazuje, že je pro mě členství přínosné. Myslím, že bez Na volné noze bych už ani nebyl na volné noze. První předplatné se vrátilo asi do týdne. Od té doby se mi ozve sice jen pár lidí ročně, ale všichni jsou seriózní a skoro každá poptávka klapne. Členství se mi tedy dlouhodobě vyplácí. To jsou ale jen přímé poptávky. NVN mi pomáhá i nepřímo. Je to razítko důvěryhodnosti. Řada klientů se rozhodovala mezi více logotvůrci a právě umístění v katalogu NVN byl jeden z důvodů, proč si vybrali mě. Ani tím to nekončí. Skrze NVN jsem poznal šikovné lidi z jiných oborů, s nimiž si už dlouhé roky vzájemně dohazujeme zakázky. K tomu přičtěte další benefity členství. Srazy, think tanky, networkingy a jiné akce. Také možnost zviditelnění přes rozhovory, přednášky a články. To vše mi i po letech přivádí nové klienty. Ale na rovinu, zakázky jsou vedlejší. Nejdůležitější je, že jsem součástí skvělé komunity plné inspirativních, nápomocných a pozitivních lidí. Není to skupina kolegů. Je to rodina. Zázemí. Podpůrná síť, díky níž se ani jako sólista nikdy necítím sám. A díky které mě ta volnonožina mnohem více baví. Na akcích volné nohy se cítím jak na letním táboře. Jsem mezi stejně naladěnými (či divnými) lidmi, s nimiž si skvěle rozumím. Navázal jsem tam spoustu obohacujících přátelství, které mě dovedly k jedinečným pracovním i osobním příležitostem, nebo k dalším skvělým lidem. Ve výsledku je nemožné říct, jak moc mě tato komunita ovlivnila. Vím ale jistě, že nebýt prvního kroku, jímž byla registrace na portále, tak je můj život po všech stránkách chudší. NVN ze mě, přímo či nepřímo, udělala lepšího živnostníka i člověka. A za to budu celému týmu – Robovi, Danovi, Lubošovi a prostě všem – navždy vděčný. Díky :)

Tomáš Vachuda
logotvůrce
(přijato 9 let po zveřejnění prezentace)
Anna Monsterance

Portál Na volné noze byl prvním z podnikatelských katalogů, kam jsem se kdy registrovala. A bylo to skvělé rozhodnutí! Od samého začátku byl pro mě spojením s českou podnikatelskou komunitou (tou dobou jsem ještě studovala a podnikala v zahraničí) a především během covidu i skvělým místem na online setkávání se stejně naladěnými lidmi. A přesně ta komunita členů Na volné noze je to, čeho si na projektu osobně nejvíce cením. Potkala jsem díky tomu řadu přátel a lidí, se kterými jsme navázali spolupráce. Díky! :)

Anna Monsterance
šperkařka a lektorka drátování
(přijato 3 roky po zveřejnění prezentace)
Karel Rujzl

Zápis v katalogu Navolnenoze.cz používám s přestávkami již několik let a vždy jsem byl spokojen. Používám portál nejen k osobní prezentaci, ale i k nalezení potřebných specialistů pro svoji práci. Děkuji, že jste.

Karel Rujzl
PPC specialista a marketingový konzultant
(přijato rok a 1 měsíc po zveřejnění prezentace)
Jan Němec

Registrace do portálu Na volné noze byla super volba. Vyzkoušel jsem ji v době, kdy jsem se na volnou nohu vracel po 2 letech v korporátu. Začínal jsem tehdy prakticky od nuly – bez klientské základny. Přes Na volné noze jsem hned v prvním roce získal několik dlouhodobých klientů. A každoročně ke mně díky tomuto portálu přicházejí další.

Jan Němec
copywriter a obsahový specialista
(přijato rok a 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
Mgr. Jakub Vrána

Když mě provozovatel portálu Na volné noze oslovil kvůli umístění reklamy na mém serveru, nabídl mi jako součást naší dohody vytvoření mé osobní prezentace na svém portálu. Vzhledem k tomu, že nemám příliš volného času, tak jsem to nejprve odmítl, poté jsem se ale nechal přesvědčit s představou, že alespoň ze začátku z portálu moc nabídek stejně nejspíš nepřijde. Jaké bylo moje překvapení, když jsem začal dostávat jednu až dvě nabídky týdně, jak na jednorázové projekty, tak na trvalé zaměstnání, všechny díky portálu Na volné noze!

Mgr. Jakub Vrána
lektor programování, publicista a všestranný odborník na programovací jazyk PHP
(přijato 3 měsíce po zveřejnění prezentace)
Patrik Singer

Na portál Na volné noze jsem dostal doporučení od kolegyně, která si službu nemohla vynachválit. Po zaslání podkladů mi byla napsána velmi hezká prezentace a za pár dní bylo všechno hotové. Žasl jsem, že první poptávky začaly chodit už po třech dnech, a hned první poptávka desetinásobně pokryla náklady na registraci :) Navolnenoze.cz můžu jenom doporučit.

Patrik Singer
art director a grafický designér
(přijato 1 měsíc po zveřejnění prezentace)