Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Registrace > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 2130 z celkem 213 doporučení od profesionálů registrovaných na portále Na volné noze:
Bc. Pavel Szabo
Musím říci, že nebýt portálu Na volné noze, tak přicházím o velké množství zakázek. Někdy jsou týdny, kdy chodí díky tomuto portálu i několik poptávek denně. Rozhodně doporučuji, jsou to dobře investované peníze.

Bc. Pavel Szabo

programátor a frontend kodér
(přijato 3 roky po datu registrace)
Mgr. Martina Coufalová
Portál Na volné noze mi doporučila moje sestra, která je zde zaregistrovaná už déle. Vzhledem k jejím pozitivním zkušenostem jsem ani nečekala, že by peníze investované do prezentace mohly být vyhozené z okna. Přesto mě překvapilo, jak velký byl ohlas a kolik potenciálních klientů se hned na začátku ozvalo! S mnohými jsem spolupracovala jednorázově, někteří se stali mými dlouhodobějšími klienty. Registraci na portále Na volné noze tedy můžu každému volnonožci vřele doporučit, a nováčkům především. Je prima, že je k dispozici profesionál, který pro vás vytvoří profil a poté vám v případě potřeby poradí a pomůže s jeho správou. A ještě něco, na pravidelné školení volnonožců jsem se sice zatím nedostala, ale tím spíš mě těší, že newsletter, který portál vydává, je pokaždé nabitý zajímavými a aktuálními informacemi, z nichž mě jen minimum obsahu nechává chladnou a bez zájmu… Do referencí se obvykle píší jen pozitiva, takže ani nic jiného nečekáte, že ano. Ale když nad tím přemýšlím, opravdu mě nenapadá jediná výtka. Žádný smajlík, myslím to vážně!

Mgr. Martina Coufalová

copywriterka, ghostwriterka a editorka
(přijato 9 měsíců po datu registrace)
Ing. Zuzana Tachezy
Jsou v životě setkání, která člověka ovlivní a někam dál nasměrují. Mé setkání s portálem Na volné noze bylo velmi významné pro růst mého podnikání. Doporučuji registraci každému, kdo chce své činnosti dát nový, úspěšný směr.

Ing. Zuzana Tachezy

zahradní architektka se specializací na Feng Shui
(přijato 2 měsíce po datu registrace)
Mgr. Lucie Peláková
Po dvou letech mého volnonožství, na jehož počátku jsem si hned zřídila profil na portálu Na volné noze a absolvovala s Robertem Vlachem školení ve Valticích, bez váhání prodlužuji registraci o další dva roky. Zřízení profilu Na volné noze se bez jakýchkoli pochybností vyplatilo nejen proto, že jsem díky němu získala řadu jednorázových zakázek i stálých klientů. Na dobré rady z inspirativního školení si vzpomínám dodnes a s tím, jak se moje práce na volné noze vyvíjí, využívám postupně různá doporučení (naposledy koupě bílé tabule pro lepší plánování práce, protože jsem se dostala do fáze velkého návalu práce :-). Absolvovala jsem také několik think-tanků a celkově je pro mě portál Navolnenoze.cz a lidé kolem něj velkou podporou a zázemím. Zvláště ve chvílích, kdy člověk musí překonávat různé překážky, je dobré vědět, že spoustě lidí se to již podařilo, že všichni řešíme podobné problémy a že mám tady možnost získat spoustu rad a tipů, ať už z článků, nebo na setkáních, nebo třeba konzultací s někým zkušenějším. Děkuji a ať se daří nám všem!

Mgr. Lucie Peláková

copywriterka, redaktorka, editorka a překladatelka němčiny
(přijato rok a 13 měsíců po datu registrace)
Michal Mayer
Upřímně, nečekal jsem od registrace na portále navolnenoze.cz žádné zázraky, ale na druhou stranu jsem si řekl, že jsem vyhodil peníze za jiné věci a tohle není tak vysoká suma. Ale už v prvních dnech jsem byl mile překvapen. Každý den mě kontaktuje několik osob se zajímavými poptávkami. Některé z nich jsem již realizoval, některé jsou v jednání a další jsou v různém stupni realizace. Každý den mám cca 10 prokliků na mé stránky z profilu na navolnenoze.cz. Když to shrnu, tak se mi peníze vrátily během prvního měsíce a práce mám pořád dost.

Michal Mayer

programátor webových aplikací v PHP, webdesignér a IT specialista
(přijato 2 měsíce po datu registrace)
Dominika Špačková
Registrace na portále Na volné noze byla pro mou práci tou nejlepší volbou. Během prvních dvou týdnů poté, co byla má prezentace na portále zveřejněna, mne kontaktovaly dvě střediska, která nyní mají zájem o dlouhodobou spolupráci a to mi přijde fantastické. Dříve jsem já musela složitě vyhledávat, kde bych mohla svoje semináře dělat, dnes se mi lidé ozývají sami. Jsem opravdu nadšená. Vaše stránky také doporučuji všem, kteří podnikají nebo mají zájem podnikat, protože v osobním přístupu a kvalitě nabízených služeb nemáte konkurenci.

Dominika Špačková

byznys konzultantka pro efektivní podnikání
(přijato 2 týdny po datu registrace)
Michaela Nussbergerová
S registrací na portále Na volné noze jsem dlouho váhala. Nakonec jsem se rozhodla „pro“ a v žádném případě toho nelituji. Naopak! Velmi mile mě překvapil profesionální přístup ze strany portálu a také jak rychle se má investice do prezentace vrátila. Díky portálu Na volné noze jsem také navázala dlouhodobou spolupráci s několika novými klienty a mohu se tak klidněji věnovat pouze mé práci. Registraci na portálu Na volné noze mohu všem vřele doporučit!

Michaela Nussbergerová

grafická designérka se specializací na reklamní grafiku a DTP
(přijato 5 měsíců po datu registrace)
Mgr. Alena Vorlíčková
Před půl rokem jsem si uvolnila jednu končetinu a začala se kromě stálého zaměstnání realizovat také v oblasti kreativního a komerčního psaní. Díky prezentaci na portále Na volné noze došlo k zajímavým kontaktům a ty nejúžasnější nabídky se podařilo již zrealizovat. Za stále neuvěřitelný příběh považuji zařazení mé pohádky do výběru ze světové a české literatury, který uspořádal spisovatel, překladatel, básník, Mons. Josef Hrdlička. V červenci mi napsal dopis se žádostí o souhlas s publikováním. Text objevil na internetu a mou adresu právě na portále Na volné noze. Výpravná kniha s názvem Mezi setbou a sklizní vyšla před Vánoci. Velmi brzy po zveřejnění mého profilu mě také oslovila ředitelka Mediálního centra paní Jana Frank s nabídkou vedení workshopů tvůrčího psaní v Praze. Tato spolupráce byla úspěšně zahájena a už máme první absolventy. Dalším dlouhodobým klientem se stala společnost Fraggo Net, kterou zastupuje pan Jaromír Čada. Naše spolupráce v oblasti copywritingu a editace textů se postupně rozrůstá do dalších projektů. Děkuji za Vaši účinnou podporu a těším se na další výzvy.

Mgr. Alena Vorlíčková

lektorka kurzů copywritingu a tvůrčího psaní, copywriterka, korektorka a spisovatelka
(přijato 8 měsíců po datu registrace)
Mgr. Kristýna Mothejzíková
S doporučením portálu navolnenoze.cz jsem nějakou dobu váhala, ale jen proto, že jsem si nebyla jistá, co vlastně napsat. Myšlenky jsem si po čase snad již dost utřídila, a proto mohu s čistým svědomím tento způsob prezentace ostatním živnostníkům doporučit. Protože: 1) Můžete si najít zařazení a škatulku přesně Vám na míru + s uveřejněním Vámi zvolených informací Vám profesionálně pomohou. Další ovládání prezentace je intuitivní a přehledné. 2) Budete mít šanci se rozvíjet, číst si o zajímavostech pěkně v soukromí, anebo setkávat se s nadšenci na milých akcích. 3) Vaše jméno bude v dobré společnosti a můžete se stát součástí zajímavé sítě. Podnikatele, které jsem osobně potkala při školení, já sama ráda doporučuji dál. 4) Nad tím vším bdí Robert Vlach, kterého si cením pro jeho činorodost a rozhled — portál se rozvíjí a vylepšuje a jistě se máme dál na co těšit!

Mgr. Kristýna Mothejzíková

grafička, kreslířka a lektorka počítačové grafiky
(přijato 5 let a 11 měsíců po datu registrace)
Jarmila Trnkalová
Registrace na portále Na volné noze je jednou z nejlepších propagací, jakou si může začínající podnikatel pořídit. Jasná volba pro všechny, kteří se rozhodnou začít podnikat na volné noze.

Jarmila Trnkalová

daňová poradkyně a lektorka účetnictví
(přijato 3 roky a 13 měsíců po datu registrace)
Pokračovat registrací na tomto portále >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS