Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Registrace > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 2130 z celkem 191 doporučení od profesionálů registrovaných na portále Na volné noze:
Mgr. Alena Vorlíčková
Před půl rokem jsem si uvolnila jednu končetinu a začala se kromě stálého zaměstnání realizovat také v oblasti kreativního a komerčního psaní. Díky prezentaci na portále Na volné noze došlo k zajímavým kontaktům a ty nejúžasnější nabídky se podařilo již zrealizovat. Za stále neuvěřitelný příběh považuji zařazení mé pohádky do výběru ze světové a české literatury, který uspořádal spisovatel, překladatel, básník, Mons. Josef Hrdlička. V červenci mi napsal dopis se žádostí o souhlas s publikováním. Text objevil na internetu a mou adresu právě na portále Na volné noze. Výpravná kniha s názvem Mezi setbou a sklizní vyšla před Vánoci. Velmi brzy po zveřejnění mého profilu mě také oslovila ředitelka Mediálního centra paní Jana Frank s nabídkou vedení workshopů tvůrčího psaní v Praze. Tato spolupráce byla úspěšně zahájena a už máme první absolventy. Dalším dlouhodobým klientem se stala společnost Fraggo Net, kterou zastupuje pan Jaromír Čada. Naše spolupráce v oblasti copywritingu a editace textů se postupně rozrůstá do dalších projektů. Děkuji za Vaši účinnou podporu a těším se na další výzvy.

Mgr. Alena Vorlíčková

lektorka kurzů copywritingu a tvůrčího psaní, copywriterka, korektorka a spisovatelka
(přijato 8 měsíců po datu registrace)
Mgr. Kristýna Mothejzíková
S doporučením portálu navolnenoze.cz jsem nějakou dobu váhala, ale jen proto, že jsem si nebyla jistá, co vlastně napsat. Myšlenky jsem si po čase snad již dost utřídila, a proto mohu s čistým svědomím tento způsob prezentace ostatním živnostníkům doporučit. Protože: 1) Můžete si najít zařazení a škatulku přesně Vám na míru + s uveřejněním Vámi zvolených informací Vám profesionálně pomohou. Další ovládání prezentace je intuitivní a přehledné. 2) Budete mít šanci se rozvíjet, číst si o zajímavostech pěkně v soukromí, anebo setkávat se s nadšenci na milých akcích. 3) Vaše jméno bude v dobré společnosti a můžete se stát součástí zajímavé sítě. Podnikatele, které jsem osobně potkala při školení, já sama ráda doporučuji dál. 4) Nad tím vším bdí Robert Vlach, kterého si cením pro jeho činorodost a rozhled — portál se rozvíjí a vylepšuje a jistě se máme dál na co těšit!

Mgr. Kristýna Mothejzíková

grafička, kreslířka a lektorka počítačové grafiky
(přijato 5 let a 11 měsíců po datu registrace)
Jarmila Trnkalová
Registrace na portále Na volné noze je jednou z nejlepších propagací, jakou si může začínající podnikatel pořídit. Jasná volba pro všechny, kteří se rozhodnou začít podnikat na volné noze.

Jarmila Trnkalová

daňová poradkyně a lektorka účetnictví
(přijato 3 roky a 13 měsíců po datu registrace)
Bc. Milan Sedláček
Letos v listopadu je tomu přesně rok, co jsem po 25 letech opustil státní sféru. I přes jistou počáteční nedůvěru jsem se nechal nakonec přesvědčit a zkusil jít na volnou nohu. Nyní již mohu bilancovat: krevní tlak klesl na neuvěřitelných 120/80, hladina cholesterolu v krvi je, dle vyjádření mého lékaře, na hladině nebezpečně nízké a musím prý přidat na špeku a klobáskách. Když k tomu přidám práci, kterou dělám (a dělám jenom to, co chci a co mne baví), myslím, že k návratu zpět by mne nepřemluvila ani sebepůvabnější ministryně školství. Takže díky a jen tak dál, ať tento portál otevře oči i dalším lidem.

Bc. Milan Sedláček

nezávislý propagátor vína a poradce v oboru vinohradnictví a vinařství
(přijato 11 měsíců po datu registrace)
Monika Beitlová
Registraci na portále Na volné noze jsem zvažovala poměrně dlouho dobu. Nabídek na umístění do různých katalogů chodilo hodně, ale přeci jen mi tento portál byl vždy blízký a sympatický. Nakonec nelituji ani v nejmenším, profesionální, příjemný a rychlý přístup (odpověď téměř okamžitá i v pozdních hodinách) a hlavně již několik realizovaných zakázek. Můžu tedy vřele doporučit.

Monika Beitlová

masérka a terapeutka
(přijato 4 týdny po datu registrace)
Lukáš Pítra
Na portále Navolnenoze.cz jsem se zaregistroval zhruba před rokem a nemůžu si spolupráci vynachválit. Ve statistikách návštěvnosti svého webu vidím, že mi prezentace v katalogu přivádí poměrně zajímavou návštěvnost. Zároveň se mi průběžně ozývají potenciální klienti s odkazem na mou prezentaci v katalogu a na doporučení, která zde působí o kus důvěryhodněji, než na osobní komerční prezentaci. Po roce si už také mohu spočítat, že úvodní investice do roční prezentace v řádu jednotek tisíc mi přinesla zakázky v hodnotě vyšších desítek tisíc. Za mne tedy velká spokojenost a těším se na další rok s Volnou nohou!

Lukáš Pítra

SEO & PPC specialista a konzultant
(přijato 11 měsíců po datu registrace)
Kristýna Sataryová
Z registrace Na volné noze jsem skutečně nadšená, protože mne její důsledky nesmírně ohromily. Nečekala jsem, že mi hned za začátku přijde tolik poptávek. Komunikace s Lubošem Moravcem na zákaznické podpoře celý proces tvorby mé webové prezentace velmi zpříjemnila. Již teď (po necelých dvou měsících) jsem přesvědčená, že to byla ta nejlepší investice, co jsem mohla do začátku podnikání vložit. Všem, kteří se chtějí na internetu zviditelnit pod záštitou opravdu profesionálního uskupení, tento portál vřele doporučuji!

Kristýna Sataryová

ilustrátorka a kreativní kreslířka
(přijato 2 měsíce po datu registrace)
Ondřej Zícha
S registrací Na volné noze jsem váhal dost dlouho. Nakonec jsem se zapsal a nyní dostávám zakázky a opravdu zajímavé nabídky, které si užívám :) Vypadá to, že člověk opravdu může dělat to, co ho naplňuje a baví! Počáteční investice do registrace se mi vrátila již první týden!

Ondřej Zícha

specialista na PPC, Google Ads, Sklik a marketing na sociálních sítích
(přijato 2 měsíce po datu registrace)
Petra Vachová
Nejlepší reklamou mi byla vždy doporučení mých spokojených klientů. Investice do placené propagace se mi ale nikdy nevyplácely a proto jsem byla zpočátku skeptická i vůči portálu Na volné noze. Naštěstí jsem se ale nakonec nechala přesvědčit a musím s velkou radostí a díkem říct, že od té doby nemám o zákazníky nouzi – je prostě neuvěřitelné, jak se tím vše změnilo a posunulo do úplně jiných dimenzí. Bez tohoto portálu bych žila v nejistotě a závislosti s pocitem, že svou práci sice dělám dobře, ale málo lidí o tom ví. Nyní mám práce hodně, jsem šťastná, že ji mohu dělat, a takto dobře to funguje především díky portálu Na volné noze. Zdravím vás všechny, kteří se o něco snažíte a doporučuji: zkuste to, ať děláte cokoliv. Výsledky se ukážou nečekaně brzy a na to, kolik nových příležitostí vám registrace přinese, je její cena zanedbatelná. Tak ať se vám daří :-)

Petra Vachová

provozovatelka Sakura Clinic v Ostravě a certifikovaná terapeutka Tradiční čínské medicíny
(přijato rok a 3 měsíce po datu registrace)
Vítek Pliska
Přínos registrace na portále Na volné noze mě mile překvapil. Již budování prezentace mi pomohlo ujasnit si co a jak prezentovat. Přes perfektní a vstřícnou komunikaci po rychlost získání prvních klientů a zakázek, z nichž se povětšinou vyvinula příjemná dlouhodobá spolupráce. Nečekal bych že můj návrat k freelancingu po letech zaměstnání bude až tak „snadný“ a za to vám děkuji několikanásobně!

Vítek Pliska

vývojář, projekťák, IT konzultant
(přijato 8 měsíců po datu registrace)
Pokračovat registrací na tomto portále >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS