Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Registrace > Doporučení > 5. stránka výpisu

Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 4150 z celkem 160 doporučení od profesionálů registrovaných na portále Na volné noze:
Mgr. Lenka Martinková
S portálem Na volné noze spolupracuji již několik let a pravidelně přes něj získávám nové zákazníky, přičemž mnozí noví klienti se stali mými pravidelnými zákazníky. Poplatek za registraci se mi vrátil už na začátku během několika týdnů, a proto svoji registraci pravidelně prodlužuji.

Mgr. Lenka Martinková

tlumočnice a soudní překladatelka německého jazyka
(přijato 3 roky a 3 měsíce po datu registrace)
Martin Matějka
Portál Na volné noze jsem znal již z minulosti, kdy jsem hledal spolehlivé spolupracovníky pro své dřívější projekty. Po čase, když jsem se začal naplno věnovat své vlastní praxi na volné noze, jsem se rozhodl k nim připojit. Zpětně, po několika letech, to vnímám jako velmi dobrý krok. Postupem času jsem se spojil s velmi zajímavými lidmi z oboru, získal přes portál klienty, kteří chtějí spolupracovat s odborníky, a tedy chápou, že práce není zadarmo; za kvalitu jsou ochotni zaplatit, s mnoha z nich spolupracuji již v řadu let. Portál Na volné noze mi pomohl a doporučuji ho všem svým známým, kolegům a nezávislým profesionálům, kteří se v branži online marketingu pohybují. Věřím, že prezentace zde pomůže i jim.

Martin Matějka

SEO konzultant a lektor
(přijato rok a půl po datu registrace)
Ing. Renata Francálková
Na portále Na volné noze jsem zaregistrovaná jeden rok a získala jsem prostřednictvím tohoto kanálu již mnoho zákazníků. Takže mohu říci, že se mi registrace opravdu vyplácí a velice ráda si ji prodloužím. Poměrně vysoké procento návštěvníků mých webových stránek přichází právě z tohoto portálu. Určitě tedy doporučuji registraci Na volné noze všem, kdo jsou nezávislí profesionálové a potřebují, aby si je jejich klienti na internetu našli.

Ing. Renata Francálková

kodérka
(přijato rok po datu registrace)
Ing. Jakub Míšek
I když jsem původně s registrací na portále Na volné noze váhal, dnes jsem rád, že jsem se tak rozhodl. Už od prvního okamžiku, co jsem o sobě dal vědět, se mi zvýšil významně počet poptávek a můžu si tak vybírat nejen své zákazníky, ale i práci, která mě baví.

Ing. Jakub Míšek

webdesignér a PHP programátor
(přijato 4 měsíce po datu registrace)
Mgr. Eva Navrátilová
Portál Na volné noze jsem objevila v létě 2009 úplně náhodou, ale zanechal ve mně silný dojem. Když jsem pak na podzim přemýšlela o webové propagaci svého podnikání, měla jsem jasno. Tento úkol jsem zadala právě lidem z toho portálu a byla jsem velmi mile překvapena nejen rychlostí a precizností jejich práce, ale také spolehlivou a příjemnou komunikací. Na jaře 2010 následovalo úžasné školení ve Valticích, z jehož informací a inspirací čerpám dodnes. Díky prezentaci na tomto webu mi vzrostl počet nabídek k práci i počet uskutečněných projektů. Portál Na volné noze je prostě ojedinělý fenomén a doporučuji ho každému, kdo chce podnikat a budovat své dobré jméno v činnosti, která ho baví. Stojí to za to!

Mgr. Eva Navrátilová

korektorka češtiny
(přijato 2 roky a 2 měsíce po datu registrace)
Ing. Petr Dufek
Díky portálu Na volné noze jsem objevil kouzlo pracovat sám na sebe a být svým vlastním pánem, což mi dává hlavně svobodnou volbu, jak rozdělit svůj čas. Navíc zájem o mé služby silně překonal moje očekávání a není týdne, kdy bych nedostal zajímavou nabídku na spolupráci. Díky svým klientům a jejich požadavkům ještě rozšiřuji své obzory, zkušenosti a také své služby. Tento portál je skvělým nápadem a zatím mi dost pomohl, za což vám děkuji.

Ing. Petr Dufek

autor reklamních textů neboli copywriter, textař a korektor
(přijato 3 měsíce po datu registrace)
Mgr. Petra Kubínyiová
Svou prezentaci na portále Na volné noze mám již 3 roky. Za tuto dobu mi přinesla nezanedbatelné množství zajímavých zakázek i klientů. Kromě zviditelnění díky prezentaci samotné si velmi cením také nejrůznějších informací k tématu podnikání, které díky portálu automaticky pravidelně získávám a možnosti pravidelných setkávání s fajn lidmi podobného zaměření. Věřím, že i v dalších letech bude prezentace na portále stejně přínosná a spolupráce stejně kvalitní jako dosud. Portál Na volné noze všem velmi doporučuji!

Mgr. Petra Kubínyiová

soudní tlumočnice, překladatelka a lektorka francouzštiny, jazyková poradkyně pro obchod s Francií
(přijato rok a 9 měsíců po datu registrace)
Ing. arch. Filip Havlík
Tým portálu Na volné noze zasluhuje velkou pochvalu za profesionální přístup a uplatnění širokého know-how při vytváření prezentací. Hned první týden po zveřejnění mého profilu jsem byl kontaktován prvním klientem, který si mě přes web vyhledal.

Ing. arch. Filip Havlík

architekt a projektant se specializací na moderní bydlení, přírodní materiály a Feng Shui
(přijato 4 měsíce po datu registrace)
Renáta Kozáková
Prezentace na Na volné noze podpořila mojí snahu dělat věci jinak a lépe. Zároveň tím přinesla čerstvý vítr do mého podnikání a stále přispívá k mému úspěchu i spokojenosti. Proto mohu všem tuto prezentaci Na volné noze doporučit. Děkuji.

Renáta Kozáková

poradkyně pro vybavení domácnosti a certifikovaný prodej nádobí a produktů značky Zepter
(přijato rok a 2 měsíce po datu registrace)
Zdeněk Helich
Má prezentace na portále Na volné noze mne moc a moc příjemně překvapila. Opravdu mne totiž začaly kontaktovat firmy, které měly zájem o služby mnou nabízené. Dříve jsem používal všechny možné druhy inzerce, ale výsledek nic moc. Dnes se dá říci, že jsem dostatečně vytížen a potencionální zákazníci nemají problém mou nabídku na internetu najít. Před rokem jsem hledal výrobce webových stránek, nabídka portálu Na volné noze mne oslovila a úspěšnost vytvořené prezentace byla opravdu překvapivá. Mohu tedy zodpovědně sdělit všem budoucím kolegům, kteří se na tomto portále zaregistrují, že jejich sebebohatší a rozsáhlejší stránky jim nenabídnou tolik kontaktů a tím i práce, jako propracovaný systém portálu Na volné noze.

Zdeněk Helich

soudní znalec a odborně způsobilá osoba pro bezpečnost práce a požární ochranu
(přijato rok po datu registrace)
Pokračovat registrací na tomto portále >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS