Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze


Zobrazuji č. 61-70 z celkem 218 doporučení

Ing. František Meduna

Na volné noze jsem pracoval již před registrací na Vašem portále. Mé aktivity však měly výkyvy, což vyvolávalo nejistotu. Ta mne vlastně dovedla k hledání dalších možností na internetu. K mé velké radosti se nová překladatelská agentura (dosud již pro dvě pracuji) s celosvětovou působností ohlásila do 24 hodin po zveřejnění mé prezentace na Vašem portále a teď už záleží jen na mé profesionalitě, jak jsem zvládl úvodní testy. Přitom vzápětí přišly další neméně atraktivní nabídky a zejména zakázky. S tím jsem snad ani nepočítal. Takže svého rozhodnutí v žádném případě nelituji.

Ing. František Meduna
překladatel a tlumočník německého, anglického a ruského jazyka
(přijato do jednoho měsíce po zveřejnění prezentace)
Bc. Vláďa Novotný

Registrace na portále Na volné noze rozhodně nelituji, protože mi přinesla spoustu kvalitních nabídek a jsem pevně přesvědčen, že tomu tak bude i nadále. Také si cením zajímavých článků autora a provozovatele portálu, který mimo jiné vyniká velmi profesionálním a lidským přístupem. Těžko byste na internetu hledali podobnou, stejně kvalitní službu.

Bc. Vláďa Novotný
webdesignér a PHP programátor
(přijato rok po zveřejnění prezentace)
Zuzana Langpaulová

Na portále Na volné noze nejste pouhým jménem v dlouhém seznamu, kdy vám registraci připomene pouze jednou za rok složenka ve schránce. Pro tým, v čele s Robertem Vlachem, je každý jedinečným zákazníkem, který za své peníze dostává obrovskou protihodnotu. Velmi příjemná osobní atmosféra, rychlá reakce na veškeré dotazy či požadavky, zajímavé a inspirující články o podnikání na volné noze. A o co jde především, téměř každý telefonický hovor zahajuje nově volající zákazník slovy: Dobrý den, našel jsem si vás na internetu…

Zuzana Langpaulová
soudní překladatelka a tlumočnice německého jazyka
(přijato 3 roky po zveřejnění prezentace)
Ing. Lukáš Jelínek

Peníze vložené do služeb portálu Na volné noze byly moje zatím nejlépe využité „reklamní“ peníze. Za hlavní výhodu oproti běžné reklamě považuji to, že zatímco obyčejná reklama se snaží přesvědčovat někoho, kdo o něco nemá zájem, prezentace na portále Na volné noze si naopak prohlížejí lidé, kteří vědí, co chtějí nebo potřebují.

Ing. Lukáš Jelínek
IT specialista, vývojář, poradce, lektor a publicista
(přijato 2 měsíce po zveřejnění prezentace)
Ing. Olga Rochowanská

Registraci na portále Na volné noze doporučuji všem, kteří se rozhodli podnikat na volné noze. Mně prezentace velmi pomohla v období, kdy jsem ještě neměla hotové webové stránky. Byla jsem a stále jsem velmi mile překvapená, jak vás dokáží dostat na první stránky vyhledávačů. Vždy jsem se setkala s velmi profesionálním přístupem ve všech oblastech spolupráce.

Ing. Olga Rochowanská
stylistka a poradkyně s odíváním
(přijato 2 roky po zveřejnění prezentace)
Mgr. Petr Loučka

Na portále Na volné noze mne příjemně překvapila zejména permanentní, pohotová a vždy velmi vstřícná podpora ze strany jeho správců. Jako úplný nováček rovněž oceňuji profesionální zázemí, jež tým Na volné noze svými školeními, setkáními, články a dalšími aktivitami vytváří. Podporuje tím další růst nás freelancerů a potažmo nezávislého podnikání v Česku celkově. Registrace na portále nelituji a rozhodně ji doporučuji všem váhajícím zájemcům.

Mgr. Petr Loučka
copywriter, korektor a překladatel angličtiny
(přijato 8 měsíců po zveřejnění prezentace)
Tomáš Jacík

Registrace Na volné noze mi prakticky ihned po zveřejnění prezentace začala generovat zajímavé poptávky a ačkoliv většina z nich nevyústila ve spolupráci, někteří zadavatelé jsou dodnes mými stálými klienty.

Tomáš Jacík
Linux administrátor a konzultant
(přijato 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
Mgr. Petr Hasalík

Rád bych touto formou poděkoval za vstřícnost a profesionalitu při tvorbě mé prezentace. Vše bylo maximálně rychlé a efektivní a to pak včetně několika drobných dodatečných úprav. Prozatím nemohu soudit jak dalece bude mít registrace vliv na přínos budoucích projektů, ale věřím, že tento bude znatelný.

Mgr. Petr Hasalík
Project Leader se zaměřením na vývoj webových a mobilních aplikací
(přijato do jednoho měsíce po zveřejnění prezentace)
Michaela Bartáková

Začátky podnikání jsou těžké a registrace Na volné noze mi pomohla toto náročné období překonat. Takže mohu jedině doporučit!

Michaela Bartáková
webdesignérka
(přijato 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
Bc. Jan Štrbán

Vřele doporučuji všem novým váhavcům, kteří se ještě Na volnou nohu nepřidali. Je to skvělá volba a za jediný rok mi přinesla 50% nárůst klientů!

Bc. Jan Štrbán
specialista na sociální média
(přijato 11 měsíců po zveřejnění prezentace)