Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Registrace > Doporučení > 4. stránka výpisu

Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 3140 z celkem 204 doporučení od profesionálů registrovaných na portále Na volné noze:
Kristýna Moravec Sataryová
Z registrace Na volné noze jsem skutečně nadšená, protože mne její důsledky nesmírně ohromily. Nečekala jsem, že mi hned za začátku přijde tolik poptávek. Komunikace s Lubošem Moravcem na zákaznické podpoře celý proces tvorby mé webové prezentace velmi zpříjemnila. Již teď (po necelých dvou měsících) jsem přesvědčená, že to byla ta nejlepší investice, co jsem mohla do začátku podnikání vložit. Všem, kteří se chtějí na internetu zviditelnit pod záštitou opravdu profesionálního uskupení, tento portál vřele doporučuji!

Kristýna Moravec Sataryová

ilustrátorka a kreativní kreslířka
(přijato 2 měsíce po datu registrace)
Ondřej Zícha
S registrací Na volné noze jsem váhal dost dlouho. Nakonec jsem se zapsal a nyní dostávám zakázky a opravdu zajímavé nabídky, které si užívám :) Vypadá to, že člověk opravdu může dělat to, co ho naplňuje a baví! Počáteční investice do registrace se mi vrátila již první týden!

Ondřej Zícha

specialista na PPC, Google Ads, Sklik a marketing na sociálních sítích
(přijato 2 měsíce po datu registrace)
Petra Vachová
Nejlepší reklamou mi byla vždy doporučení mých spokojených klientů. Investice do placené propagace se mi ale nikdy nevyplácely a proto jsem byla zpočátku skeptická i vůči portálu Na volné noze. Naštěstí jsem se ale nakonec nechala přesvědčit a musím s velkou radostí a díkem říct, že od té doby nemám o zákazníky nouzi – je prostě neuvěřitelné, jak se tím vše změnilo a posunulo do úplně jiných dimenzí. Bez tohoto portálu bych žila v nejistotě a závislosti s pocitem, že svou práci sice dělám dobře, ale málo lidí o tom ví. Nyní mám práce hodně, jsem šťastná, že ji mohu dělat, a takto dobře to funguje především díky portálu Na volné noze. Zdravím vás všechny, kteří se o něco snažíte a doporučuji: zkuste to, ať děláte cokoliv. Výsledky se ukážou nečekaně brzy a na to, kolik nových příležitostí vám registrace přinese, je její cena zanedbatelná. Tak ať se vám daří :-)

Petra Vachová

provozovatelka Sakura Clinic v Ostravě a certifikovaná terapeutka Tradiční čínské medicíny
(přijato rok a 3 měsíce po datu registrace)
Vítek Pliska
Přínos registrace na portále Na volné noze mě mile překvapil. Již budování prezentace mi pomohlo ujasnit si co a jak prezentovat. Přes perfektní a vstřícnou komunikaci po rychlost získání prvních klientů a zakázek, z nichž se povětšinou vyvinula příjemná dlouhodobá spolupráce. Nečekal bych že můj návrat k freelancingu po letech zaměstnání bude až tak „snadný“ a za to vám děkuji několikanásobně!

Vítek Pliska

vývojář, projekťák a IT konzultant
(přijato 8 měsíců po datu registrace)
Mgr. Martin Illek
Portál Na volné noze je naprosto ojedinělý, špičkový projekt, díky kterému se mi výrazně zvýšil objem zajímavých zakázek. Již druhý den po registraci jsem obdržel první poptávky, jejichž četnost je i v současné době velmi vysoká. Přinesl mi také řadu dlouhodobých klientů, takže mohu s plným vědomím prohlásit, že nebýt portálu Na volné noze, jen velmi těžce bych se jako živnostník zpočátku probíjel. Tento portál mohu vřele doporučit každému, kdo se chce postavit na vlastní nohy. Rozhodně nebudete litovat!

Mgr. Martin Illek

překladatel a tlumočník portugalštiny a španělštiny
(přijato 2 roky a 8 měsíců po datu registrace)
Jiří Boháč
S čistou myslí a klidným srdcem je mi zapotřebí podělit se o mé dosavadní zkušenosti s Vaším portálem. Skvělá myšlenka rozvíjející možnosti samostatně výdělečně činných jedinců a důmyslně propracovaná propagace portálu mi přinášejí již od druhého týdne mé registrace řadu zajímavých kontaktů a jiných příležitostí k realizaci. Nezbývá než dodat: děkuji a jen tak dál.

Jiří Boháč

teatender alias čajový specialista
(přijato 8 měsíců po datu registrace)
MgA. Jitka Laníková
S portálem Na volné noze jsem spokojená a případným zájemcům o registraci, kteří ještě váhají, jej doporučuji a to hned z několika důvodů: 1) výborná komunikace se správci portálu: jakýkoli dotaz, požadavek či nejasnost jsou vždy velmi rychle zodpovězeny a vyřešeny, 2) snadná správa profilu: po přihlášení lze snadno a rychle upravovat nastavení prezentace, přidávat fotografie apod. 3) stránky jsou přehledné a potřebné informace lze vyhledat snadno a rychle, 4) narazíte zde na profesionály z nejrůznějších odvětví a možná i na svou vysněnou práci :-)

MgA. Jitka Laníková

fotografka, grafická designérka a ilustrátorka
(přijato rok a 12 měsíců po datu registrace)
Ing. Miloslava Martínková
Ty ještě nejsi na volné noze? Zeptal se mě před rokem jen tak mezi řečí můj známý, ačkoli moc dobře věděl, že podnikám. Teprve po chvíli vyšlo najevo, že myslí katalog Na volné noze. Netrvalo dlouho a já se zaregistrovala. S vděčností na ten okamžik vzpomínám. Ukázalo se, že to byl klíčový moment v mém podnikání. Nejsem pověrčivá, tak snad nezakřiknu, že jsem spokojená, protože mám od té doby přístup k zajímavým zakázkám. Neztrácím čas vyhledáváním potenciálních klientů – najdou si mě sami, což v sobě skrývá další velkou výhodu: mám více energie na práci samotnou, a to se odráží i na její kvalitě. Takže, Ondro, díky za tip, máš to u mě :-)

Ing. Miloslava Martínková

copywriterka, ghostwriterka a PR specialistka
(přijato rok po datu registrace)
Sandra Tejnecká
Během svého podnikání jsem párkrát udělala přešlap v rozhodnutích, za jakou registraci zaplatím. Portál Na volné noze však patří do kategorie těch šťastných. Po 2 letech jsem svou registraci bez váhání prodloužila rovnou na další 3 roky a vřele portál doporučuji dále. Málokterý projekt na mě dokáže zapůsobit tak profesionálně, ale zároveň uvolněně, nenásilně a energicky. Ničím se nevnucuje, prostě funguje, a to opravdu dobře. Portálů, které designérům nabízejí prostor pro prezentaci vlastní tvorby, je více, pokud odhlédneme pouze od prostředí českého internetu, avšak abych některému věřila alespoň zčásti tak, jako portálu Na volné noze, a například zaplatila registraci, musel by jej svými kvalitami předčít, což je dle mého názoru velice těžký úkol a zatím jsem na nic takového nenarazila.

Sandra Tejnecká

IT byznys analytička a UX designérka
(přijato 2 roky a půl po datu registrace)
Mgr. Lenka Martinková
S portálem Na volné noze spolupracuji již několik let a pravidelně přes něj získávám nové zákazníky, přičemž mnozí noví klienti se stali mými pravidelnými zákazníky. Poplatek za registraci se mi vrátil už na začátku během několika týdnů, a proto svoji registraci pravidelně prodlužuji.

Mgr. Lenka Martinková

tlumočnice a soudní překladatelka německého jazyka
(přijato 3 roky a 3 měsíce po datu registrace)
Pokračovat registrací na tomto portále >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS