Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze


Zobrazuji č. 31-40 z celkem 225 doporučení

Mgr. Kristýna Mothejzíková

S doporučením portálu navolnenoze.cz jsem nějakou dobu váhala, ale jen proto, že jsem si nebyla jistá, co vlastně napsat. Myšlenky jsem si po čase snad již dost utřídila, a proto mohu s čistým svědomím tento způsob prezentace ostatním živnostníkům doporučit. Protože: 1) Můžete si najít zařazení a škatulku přesně Vám na míru + s uveřejněním Vámi zvolených informací Vám profesionálně pomohou. Další ovládání prezentace je intuitivní a přehledné. 2) Budete mít šanci se rozvíjet, číst si o zajímavostech pěkně v soukromí, anebo setkávat se s nadšenci na milých akcích. 3) Vaše jméno bude v dobré společnosti a můžete se stát součástí zajímavé sítě. Podnikatele, které jsem osobně potkala při školení, já sama ráda doporučuji dál. 4) Nad tím vším bdí Robert Vlach, kterého si cením pro jeho činorodost a rozhled — portál se rozvíjí a vylepšuje a jistě se máme dál na co těšit!

Mgr. Kristýna Mothejzíková
grafička, kreslířka a lektorka počítačové grafiky
(přijato 5 let po zveřejnění prezentace)
Jarmila Trnkalová

Registrace na portále Na volné noze je jednou z nejlepších propagací, jakou si může začínající podnikatel pořídit. Jasná volba pro všechny, kteří se rozhodnou začít podnikat na volné noze.

Jarmila Trnkalová
daňová poradkyně a lektorka účetnictví
(přijato 3 roky po zveřejnění prezentace)
Bc. Milan Sedláček

Letos v listopadu je tomu přesně rok, co jsem po 25 letech opustil státní sféru. I přes jistou počáteční nedůvěru jsem se nechal nakonec přesvědčit a zkusil jít na volnou nohu. Nyní již mohu bilancovat: krevní tlak klesl na neuvěřitelných 120/80, hladina cholesterolu v krvi je, dle vyjádření mého lékaře, na hladině nebezpečně nízké a musím prý přidat na špeku a klobáskách. Když k tomu přidám práci, kterou dělám (a dělám jenom to, co chci a co mne baví), myslím, že k návratu zpět by mne nepřemluvila ani sebepůvabnější ministryně školství. Takže díky a jen tak dál, ať tento portál otevře oči i dalším lidem.

Bc. Milan Sedláček
nezávislý propagátor vína a poradce v oboru vinohradnictví a vinařství
(přijato 10 měsíců po zveřejnění prezentace)
Ing. Hana Hindráková

Díky portálu Na volné noze se mi podařilo rozjet podnikání.

Ing. Hana Hindráková
spisovatelka a copywriterka
(přijato 5 let po zveřejnění prezentace)
Lukáš Pítra

Na portále Navolnenoze.cz jsem se zaregistroval zhruba před rokem a nemůžu si spolupráci vynachválit. Ve statistikách návštěvnosti svého webu vidím, že mi prezentace v katalogu přivádí poměrně zajímavou návštěvnost. Zároveň se mi průběžně ozývají potenciální klienti s odkazem na mou prezentaci v katalogu a na doporučení, která zde působí o kus důvěryhodněji, než na osobní komerční prezentaci. Po roce si už také mohu spočítat, že úvodní investice do roční prezentace v řádu jednotek tisíc mi přinesla zakázky v hodnotě vyšších desítek tisíc. Za mne tedy velká spokojenost a těším se na další rok s Volnou nohou!

Lukáš Pítra
expert na marketing webových projektů
(přijato 10 měsíců po zveřejnění prezentace)
Kristýna Moravec Sataryová

Z registrace Na volné noze jsem skutečně nadšená, protože mne její důsledky nesmírně ohromily. Nečekala jsem, že mi hned za začátku přijde tolik poptávek. Komunikace s Lubošem Moravcem na zákaznické podpoře celý proces tvorby mé webové prezentace velmi zpříjemnila. Již teď (po necelých dvou měsících) jsem přesvědčená, že to byla ta nejlepší investice, co jsem mohla do začátku podnikání vložit. Všem, kteří se chtějí na internetu zviditelnit pod záštitou opravdu profesionálního uskupení, tento portál vřele doporučuji!

Kristýna Moravec Sataryová
ilustrátorka a kreativní kreslířka
(přijato 1 měsíc po zveřejnění prezentace)
Ondřej Zícha

S registrací Na volné noze jsem váhal dost dlouho. Nakonec jsem se zapsal a nyní dostávám zakázky a opravdu zajímavé nabídky, které si užívám :) Vypadá to, že člověk opravdu může dělat to, co ho naplňuje a baví! Počáteční investice do registrace se mi vrátila již první týden!

Ondřej Zícha
specialista na PPC, Google Ads, Sklik a marketing na sociálních sítích
(přijato 1 měsíc po zveřejnění prezentace)
Petra Vachová

Nejlepší reklamou mi byla vždy doporučení mých spokojených klientů. Investice do placené propagace se mi ale nikdy nevyplácely a proto jsem byla zpočátku skeptická i vůči portálu Na volné noze. Naštěstí jsem se ale nakonec nechala přesvědčit a musím s velkou radostí a díkem říct, že od té doby nemám o zákazníky nouzi – je prostě neuvěřitelné, jak se tím vše změnilo a posunulo do úplně jiných dimenzí. Bez tohoto portálu bych žila v nejistotě a závislosti s pocitem, že svou práci sice dělám dobře, ale málo lidí o tom ví. Nyní mám práce hodně, jsem šťastná, že ji mohu dělat, a takto dobře to funguje především díky portálu Na volné noze. Zdravím vás všechny, kteří se o něco snažíte a doporučuji: zkuste to, ať děláte cokoliv. Výsledky se ukážou nečekaně brzy a na to, kolik nových příležitostí vám registrace přinese, je její cena zanedbatelná. Tak ať se vám daří :-)

Petra Vachová
provozovatelka Sakura Clinic v Ostravě a certifikovaná terapeutka Tradiční čínské medicíny
(přijato rok a 2 měsíce po zveřejnění prezentace)
Vítek Pliska

Přínos registrace na portále Na volné noze mě mile překvapil. Již budování prezentace mi pomohlo ujasnit si co a jak prezentovat. Přes perfektní a vstřícnou komunikaci po rychlost získání prvních klientů a zakázek, z nichž se povětšinou vyvinula příjemná dlouhodobá spolupráce. Nečekal bych že můj návrat k freelancingu po letech zaměstnání bude až tak „snadný“ a za to vám děkuji několikanásobně!

Vítek Pliska
vývojář webových aplikací, projektový manažer, konzultant a zakladatel vývojářské agentury Creatiweb
(přijato 7 měsíců po zveřejnění prezentace)
Mgr. Martin Illek

Portál Na volné noze je naprosto ojedinělý, špičkový projekt, díky kterému se mi výrazně zvýšil objem zajímavých zakázek. Již druhý den po registraci jsem obdržel první poptávky, jejichž četnost je i v současné době velmi vysoká. Přinesl mi také řadu dlouhodobých klientů, takže mohu s plným vědomím prohlásit, že nebýt portálu Na volné noze, jen velmi těžce bych se jako živnostník zpočátku probíjel. Tento portál mohu vřele doporučit každému, kdo se chce postavit na vlastní nohy. Rozhodně nebudete litovat!

Mgr. Martin Illek
překladatel a tlumočník portugalštiny a španělštiny
(přijato 2 roky po zveřejnění prezentace)