Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze


Zobrazuji č. 31-40 z celkem 218 doporučení

Patrik Singer

Na portál Na volné noze jsem dostal doporučení od kolegyně, která si službu nemohla vynachválit. Po zaslání podkladů mi byla napsána velmi hezká prezentace a za pár dní bylo všechno hotové. Žasl jsem, že první poptávky začaly chodit už po třech dnech, a hned první poptávka desetinásobně pokryla náklady na registraci :) Navolnenoze.cz můžu jenom doporučit.

Patrik Singer
art director a grafický designér
(přijato 1 měsíc po zveřejnění prezentace)
Mgr. Šárka Rolná Jakubcová

Portál Na volné noze mi přináší zhruba třetinu všech zakázek. Díky němu se mi také podařilo navázat několik dlouhodobých a spokojených vztahů s klienty. Registrace se rozhodně vyplatí!

Mgr. Šárka Rolná Jakubcová
specialistka na SEO a online marketing
(přijato rok a 2 měsíce po zveřejnění prezentace)
Marian Friedl

Na portálu navolnenoze.cz jsem registrován od roku 2009, moje spolupráce s Robertem Vlachem započala ještě o dva roky dříve. Vývoj celého projektu mám tedy možnost sledovat od raného období (portál byl založen v roce 2005) a nepřestává mě udivovat jeho nenápadná všestrannost. Na první pohled možná vidíte obyčejný katalog, ale jde o mnohem víc. Registrací totiž získáte členství v komunitě extrémně zajímavých lidí, s nimiž se můžete setkávat na srazech, think tancích a dalších akcích, které portál organizuje. Kromě toho vám na mail začne chodit pravidelný newsletter informující o novinkách v oblasti podnikání na volné noze, inspirativních projektech i lidech. A hledáte-li povzbuzení, pochybujete-li třeba o své cestě, portál vám nabídne videorozhovory s úspěšnými freelancery a také informuje o jejich úspěších. Budu upřímný: za těch více než deset let, co jsem registrován na portálu navolnenoze.cz, se ze mě nestal lepší podnikatel. Jenže to je právě na něm to vůbec nejlepší: pomáhá mi prostě stát se tím, kým chci.

Marian Friedl
hudebník, producent a publicista
(přijato 11 let po zveřejnění prezentace)
Mgr. Adéla Rúčková Moravcová

Svoje podnikání jsem před lety začala registrací na portále Na volné noze a jaký byl můj údiv, když začaly chodit první skvělé zakázky! Fungovalo to!!! Od té doby se stal portál mou srdeční záležitostí a kromě možnosti profesionální prezentace také příležitostí k setkávání se s lidmi se stejným postižením — totiž láskou ke svobodě, dobrodružství, poznávání sebe sama, podnikání, volnonožectví. Registrace se mi už (nejmíň!) 1000× oplatila a je krásné pozorovat, jak portál pomáhá dalším a dalším podnikatelům. Zkrátka: doporučuji, kudy chodím a zůstávám navždy věrná. Díky!

Mgr. Adéla Rúčková Moravcová
ilustrátorka a malířka
(přijato 6 let po zveřejnění prezentace)
Bc. Pavel Szabo

Musím říci, že nebýt portálu Na volné noze, tak přicházím o velké množství zakázek. Někdy jsou týdny, kdy chodí díky tomuto portálu i několik poptávek denně. Rozhodně doporučuji, jsou to dobře investované peníze.

Bc. Pavel Szabo
programátor webových stránek, eshopů a systémů
(přijato 3 roky po zveřejnění prezentace)
Mgr. Martina Coufalová

Portál Na volné noze mi doporučila moje sestra, která je zde zaregistrovaná už déle. Vzhledem k jejím pozitivním zkušenostem jsem ani nečekala, že by peníze investované do prezentace mohly být vyhozené z okna. Přesto mě překvapilo, jak velký byl ohlas a kolik potenciálních klientů se hned na začátku ozvalo! S mnohými jsem spolupracovala jednorázově, někteří se stali mými dlouhodobějšími klienty. Registraci na portále Na volné noze tedy můžu každému volnonožci vřele doporučit, a nováčkům především. Je prima, že je k dispozici profesionál, který pro vás vytvoří profil a poté vám v případě potřeby poradí a pomůže s jeho správou. A ještě něco, na pravidelné školení volnonožců jsem se sice zatím nedostala, ale tím spíš mě těší, že newsletter, který portál vydává, je pokaždé nabitý zajímavými a aktuálními informacemi, z nichž mě jen minimum obsahu nechává chladnou a bez zájmu… Do referencí se obvykle píší jen pozitiva, takže ani nic jiného nečekáte, že ano. Ale když nad tím přemýšlím, opravdu mě nenapadá jediná výtka. Žádný smajlík, myslím to vážně!

Mgr. Martina Coufalová
copywriterka, ghostwriterka a editorka
(přijato 8 měsíců po zveřejnění prezentace)
Dominika Špačková

Registrace na portále Na volné noze byla pro mou práci tou nejlepší volbou. Během prvních dvou týdnů poté, co byla má prezentace na portále zveřejněna, mne kontaktovaly dvě střediska, která nyní mají zájem o dlouhodobou spolupráci a to mi přijde fantastické. Dříve jsem já musela složitě vyhledávat, kde bych mohla svoje semináře dělat, dnes se mi lidé ozývají sami. Jsem opravdu nadšená. Vaše stránky také doporučuji všem, kteří podnikají nebo mají zájem podnikat, protože v osobním přístupu a kvalitě nabízených služeb nemáte konkurenci.

Dominika Špačková
byznys konzultantka pro efektivní podnikání
(přijato do jednoho měsíce po zveřejnění prezentace)
Mgr. Alena Vorlíčková

Před půl rokem jsem si uvolnila jednu končetinu a začala se kromě stálého zaměstnání realizovat také v oblasti kreativního a komerčního psaní. Díky prezentaci na portále Na volné noze došlo k zajímavým kontaktům a ty nejúžasnější nabídky se podařilo již zrealizovat. Za stále neuvěřitelný příběh považuji zařazení mé pohádky do výběru ze světové a české literatury, který uspořádal spisovatel, překladatel, básník, Mons. Josef Hrdlička. V červenci mi napsal dopis se žádostí o souhlas s publikováním. Text objevil na internetu a mou adresu právě na portále Na volné noze. Výpravná kniha s názvem Mezi setbou a sklizní vyšla před Vánoci. Velmi brzy po zveřejnění mého profilu mě také oslovila ředitelka Mediálního centra paní Jana Frank s nabídkou vedení workshopů tvůrčího psaní v Praze. Tato spolupráce byla úspěšně zahájena a už máme první absolventy. Dalším dlouhodobým klientem se stala společnost Fraggo Net, kterou zastupuje pan Jaromír Čada. Naše spolupráce v oblasti copywritingu a editace textů se postupně rozrůstá do dalších projektů. Děkuji za Vaši účinnou podporu a těším se na další výzvy.

Mgr. Alena Vorlíčková
copywriterka, korektorka a online průvodkyně tvůrčího psaní
(přijato 7 měsíců po zveřejnění prezentace)
Mgr. Kristýna Mothejzíková

S doporučením portálu navolnenoze.cz jsem nějakou dobu váhala, ale jen proto, že jsem si nebyla jistá, co vlastně napsat. Myšlenky jsem si po čase snad již dost utřídila, a proto mohu s čistým svědomím tento způsob prezentace ostatním živnostníkům doporučit. Protože: 1) Můžete si najít zařazení a škatulku přesně Vám na míru + s uveřejněním Vámi zvolených informací Vám profesionálně pomohou. Další ovládání prezentace je intuitivní a přehledné. 2) Budete mít šanci se rozvíjet, číst si o zajímavostech pěkně v soukromí, anebo setkávat se s nadšenci na milých akcích. 3) Vaše jméno bude v dobré společnosti a můžete se stát součástí zajímavé sítě. Podnikatele, které jsem osobně potkala při školení, já sama ráda doporučuji dál. 4) Nad tím vším bdí Robert Vlach, kterého si cením pro jeho činorodost a rozhled — portál se rozvíjí a vylepšuje a jistě se máme dál na co těšit!

Mgr. Kristýna Mothejzíková
grafička, kreslířka a lektorka počítačové grafiky
(přijato 5 let po zveřejnění prezentace)
Jarmila Trnkalová

Registrace na portále Na volné noze je jednou z nejlepších propagací, jakou si může začínající podnikatel pořídit. Jasná volba pro všechny, kteří se rozhodnou začít podnikat na volné noze.

Jarmila Trnkalová
daňová poradkyně a lektorka účetnictví
(přijato 3 roky po zveřejnění prezentace)