Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Registrace > Doporučení > 4. stránka výpisu

Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 3140 z celkem 197 doporučení od profesionálů registrovaných na portále Na volné noze:
Vítek Pliska
Přínos registrace na portále Na volné noze mě mile překvapil. Již budování prezentace mi pomohlo ujasnit si co a jak prezentovat. Přes perfektní a vstřícnou komunikaci po rychlost získání prvních klientů a zakázek, z nichž se povětšinou vyvinula příjemná dlouhodobá spolupráce. Nečekal bych že můj návrat k freelancingu po letech zaměstnání bude až tak „snadný“ a za to vám děkuji několikanásobně!

Vítek Pliska

vývojář, projekťák, IT konzultant
(přijato 8 měsíců po datu registrace)
Mgr. Martin Illek
Portál Na volné noze je naprosto ojedinělý, špičkový projekt, díky kterému se mi výrazně zvýšil objem zajímavých zakázek. Již druhý den po registraci jsem obdržel první poptávky, jejichž četnost je i v současné době velmi vysoká. Přinesl mi také řadu dlouhodobých klientů, takže mohu s plným vědomím prohlásit, že nebýt portálu Na volné noze, jen velmi těžce bych se jako živnostník zpočátku probíjel. Tento portál mohu vřele doporučit každému, kdo se chce postavit na vlastní nohy. Rozhodně nebudete litovat!

Mgr. Martin Illek

překladatel a tlumočník portugalštiny a španělštiny
(přijato 2 roky a 8 měsíců po datu registrace)
Jiří Boháč
S čistou myslí a klidným srdcem je mi zapotřebí podělit se o mé dosavadní zkušenosti s Vaším portálem. Skvělá myšlenka rozvíjející možnosti samostatně výdělečně činných jedinců a důmyslně propracovaná propagace portálu mi přinášejí již od druhého týdne mé registrace řadu zajímavých kontaktů a jiných příležitostí k realizaci. Nezbývá než dodat: děkuji a jen tak dál.

Jiří Boháč

teatender alias čajový specialista
(přijato 8 měsíců po datu registrace)
MgA. Jitka Laníková
S portálem Na volné noze jsem spokojená a případným zájemcům o registraci, kteří ještě váhají, jej doporučuji a to hned z několika důvodů: 1) výborná komunikace se správci portálu: jakýkoli dotaz, požadavek či nejasnost jsou vždy velmi rychle zodpovězeny a vyřešeny, 2) snadná správa profilu: po přihlášení lze snadno a rychle upravovat nastavení prezentace, přidávat fotografie apod. 3) stránky jsou přehledné a potřebné informace lze vyhledat snadno a rychle, 4) narazíte zde na profesionály z nejrůznějších odvětví a možná i na svou vysněnou práci :-)

MgA. Jitka Laníková

fotografka, grafická designérka a ilustrátorka
(přijato rok a 12 měsíců po datu registrace)
Ing. David Herbinger
S portálem Na volné noze jsem jednoznačně spokojen a stojí za ním profesionálové, na které je 100% spolehnutí. Zejména začínající živnostníci mohou mít pochyby, zda bude mít zveřejnění na portálu žádaný efekt. V drtivé většině případů se registrace mnohonásobně vyplatí, což vím dobře z vlastní zkušenosti i od přátel, kteří jsou na portále Na volné noze také zaregistrovaní.

Ing. David Herbinger

odhadce a prodejce nemovitostí, realitní poradce
(přijato 2 roky po datu registrace)
Ing. Miloslava Martínková
Ty ještě nejsi na volné noze? Zeptal se mě před rokem jen tak mezi řečí můj známý, ačkoli moc dobře věděl, že podnikám. Teprve po chvíli vyšlo najevo, že myslí katalog Na volné noze. Netrvalo dlouho a já se zaregistrovala. S vděčností na ten okamžik vzpomínám. Ukázalo se, že to byl klíčový moment v mém podnikání. Nejsem pověrčivá, tak snad nezakřiknu, že jsem spokojená, protože mám od té doby přístup k zajímavým zakázkám. Neztrácím čas vyhledáváním potenciálních klientů – najdou si mě sami, což v sobě skrývá další velkou výhodu: mám více energie na práci samotnou, a to se odráží i na její kvalitě. Takže, Ondro, díky za tip, máš to u mě :-)

Ing. Miloslava Martínková

copywriterka, ghostwriterka a PR specialistka
(přijato rok po datu registrace)
Mgr. Anna Tkáčová
Když jsem se po více než 25 letech zaměstnaneckého poměru rozhodla opustit jistotu a vrhnout se do neznáma jako profesionálka na volné noze, připadala jsem si zpočátku trochu bezradná a plná obav, zda budu schopná si sama sehnat a zajistit takový počet zakázek, abych netřela bídu s nouzí. Setkání s portálem Na volné noze přišlo v pravou chvíli. Díky prezentaci na portále se o svou budoucnost na volné noze již neobávám, zájemci o mé služby se opravdu ozývají sami. Milým překvapením navíc bylo, že jednání s provozovatelem portálu neprobíhalo v neosobním obchodním duchu, ale naopak v přátelské a neformální atmosféře, takže jsem se rozhodně necítila jako oběť nějaké cílené kampaně. To je dnes opravdu vzácností a byla to taková přidaná hodnota k tomu, co nabízí portál Na volné noze sám o sobě. Ve spolupráci budu nadále pokračovat.

Mgr. Anna Tkáčová

překladatelka ze španělštiny, hispanistka, redaktorka, průvodkyně a novinářka
(přijato rok po datu registrace)
Sandra Tejnecká
Během svého podnikání jsem párkrát udělala přešlap v rozhodnutích, za jakou registraci zaplatím. Portál Na volné noze však patří do kategorie těch šťastných. Po 2 letech jsem svou registraci bez váhání prodloužila rovnou na další 3 roky a vřele portál doporučuji dále. Málokterý projekt na mě dokáže zapůsobit tak profesionálně, ale zároveň uvolněně, nenásilně a energicky. Ničím se nevnucuje, prostě funguje, a to opravdu dobře. Portálů, které designérům nabízejí prostor pro prezentaci vlastní tvorby, je více, pokud odhlédneme pouze od prostředí českého internetu, avšak abych některému věřila alespoň zčásti tak, jako portálu Na volné noze, a například zaplatila registraci, musel by jej svými kvalitami předčít, což je dle mého názoru velice těžký úkol a zatím jsem na nic takového nenarazila.

Sandra Tejnecká

UX designérka
(přijato 2 roky a půl po datu registrace)
Mgr. Lenka Martinková
S portálem Na volné noze spolupracuji již několik let a pravidelně přes něj získávám nové zákazníky, přičemž mnozí noví klienti se stali mými pravidelnými zákazníky. Poplatek za registraci se mi vrátil už na začátku během několika týdnů, a proto svoji registraci pravidelně prodlužuji.

Mgr. Lenka Martinková

tlumočnice a soudní překladatelka německého jazyka
(přijato 3 roky a 3 měsíce po datu registrace)
Martin Matějka
Portál Na volné noze jsem znal již z minulosti, kdy jsem hledal spolehlivé spolupracovníky pro své dřívější projekty. Po čase, když jsem se začal naplno věnovat své vlastní praxi na volné noze, jsem se rozhodl k nim připojit. Zpětně, po několika letech, to vnímám jako velmi dobrý krok. Postupem času jsem se spojil s velmi zajímavými lidmi z oboru, získal přes portál klienty, kteří chtějí spolupracovat s odborníky, a tedy chápou, že práce není zadarmo; za kvalitu jsou ochotni zaplatit, s mnoha z nich spolupracuji již v řadu let. Portál Na volné noze mi pomohl a doporučuji ho všem svým známým, kolegům a nezávislým profesionálům, kteří se v branži online marketingu pohybují. Věřím, že prezentace zde pomůže i jim.

Martin Matějka

SEO konzultant a online marketér
(přijato rok a půl po datu registrace)
Pokračovat registrací na tomto portále >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS