Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. et Ing. Aneta Mazouchová, PhD. > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. et Ing. Aneta Mazouchová, PhD. — statistik a konzultant zpracování dat

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Ing. et Ing. Aneta Mazouchová, PhD.:
S Anetou spolupracuji již delší dobu. Zpracovává pro mne data pacientů. Se spoluprací jsem velice spokojena. Je pečlivá a práci mi dodává včas.

MUDr. Lidmila Francová

lékařka
Paní Mazouchová mi pomohla zpracovat data do mé závěrečné práce. Moc mi to pomohlo.

Ing. Petra Halíková PhD.

studentka
Aneta mi pomohla s přípravou na zkoušku ze statistiky. Ačkoliv nejsem vůbec talent na počítání, tak se mnou měla trpělivost a všechno mi popořádku vysvětlila. Mohu ji vřele doporučit.

Michael Klaus

student
Můj školitel o mne vůbec nejevil zájem. Ačkoliv jsem se snažila, vůbec jsem nevěděla, jak mám tu diplomovou práci napsat. Byla jsem v tom úplně utopená. Díky paní Mazouchové jsem tu práci nakonec dopsala! Děkuji.

Lenka M.

Aneta nám pomohla vypracovat optimalizaci počtu zaměstnanců v obchodních domech. Prodáváme nábytek a máme po ČR mnoho prodejen a potřebovali jsme zjistit optimální počet zaměstnanců na každé prodejně a podle směn. Za dobu spolupráce u nás se stala členem našeho analytického týmu a výborným mentorem v oblasti statistiky. Spolupráce je fajn.

Roman P.

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS