Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Martina Koşar > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Martina Koşar — copywriterka a správkyně sociálních sítí

Zobrazuji všech 9 doporučení prezentace Bc. Martina Koşar:
S paní Martinou jsem byla velice spokojená. Text dodala ve smluvený čas a v naprosto dokonalé kvalitě. Jsem s ní nadmíru spokojená. Pokud potřebujete kvalitní překlad, pak se nebojte obrátit právě na Martinu.

Viktorie Tiw

blogerka
www.viktorietiw.cz ~ vikate@centrum.cz
Oceňuji hlavně rychlost překladu a flexibilitu jednání paní Martiny. Vaši práci ráda doporučím dál a těším se na další spolupráci!

Bronislava Brániková

laznejupiter.cz ~ branikova@laznejupiter.cz
Martina mě pomáhala s korekturami seminárních prací. Otevřené jednání, spolehlivost, rychlost, časová flexibilita a dodržování domluvených termínů. To vše je u Martiny naprostou samozřejmostí. Spolupráci s touto slečnou mohu všem vřele doporučit.

Sofiia Potemkina

studentka
sofiiapotemkina@gmail.com ~ 000000000
Ve spolupráci s nadačním fondem jsem s Martinou nadšená. Je rychlá, spolehlivá, přesná a její služby jsou kvalitní :) Skvěle se s ní komunikuje, nic není problém. Doporučuji! :)

Magdalena Bischofová

Martina pro mě píše články na můj cestovatelský web. Od začátku jsem spokojená s naší pohodovou komunikací, dodržováním termínů i obsahem článků. Martinu mohu pro spolupráci jen doporučit :-)

Lenka Gazdová

Cestujeme do Asie
cestujemedoasie.cz
S Martinou jsem spolupracoval několik měsíců, kdy byla redaktorkou jednoho mého projektu. S články jsem byl velmi spokojen. Zajímavý obsah a bezchybná gramatika. Komunikace byla vždy bez problému. Rozhodne doporučuji!

Tomáš J.

Spolupracuji s mnoha překladateli a Martina mezi nimi vyniká flexibilní komunikací a spolehlivostí. Překlad odevzdala včas, kompletní a formálně po všech stránkách v pořádku. Těším se na další spolupráci.

Lidka Worbisová

General & Marketing Manager
www.worbis.cz
Martina pro nás již několik měsíců zajišťuje překlady PPC reklam z češtiny do angličtiny a ruštiny. Snadno vklouzla do naznačeného workflow, plní termíny a vyřešila pro nás palčivý problém textací do méně obvyklých zemí. Nedělají jí problém ani nárazové zakázky. Spolupráci mohu jednoznačně doporučit.

Ondřej Dyrka

jednatel Dantoa marketing, s.r.o.
www.dantoa.cz ~ dyrka@dantoa.cz ~ 732 575 410
Martina píše pro náš cestovatelský web Infoglobe.cz články ze svých cest a výletů. Je ochotná, na všem se lze domluvit a dodržuje termíny. Doufám, že naše spolupráce ještě nějakou dobu potrvá. Pokud tedy hledáte copywritera, Martinu mohu jen doporučit.

Lenka Bauerová

Infoglobe.cz
infoglobe.cz ~ lenka.bauerova@infoglobe.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS