Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Pavla Temrová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Pavla Temrová — osobní realitní makléřka, investorka a lektorka

Zobrazuji č. 110 z celkem 12 doporučení prezentace Pavla Temrová:
Pavlu Temrovou jsem oslovila ohledně prodeje bytu na základě doporučení od kamaráda a mohu s klidným svědomím říci, že to bylo v tomto ohledu nejlepší rozhodnutí, které jsem mohla udělat. Její profesionalita je nesporná, navíc ale přistupuje ke svým klientům velmi mile, empaticky a dokáže výborně reagovat na individuální potřeby klientů i případné komplikace během celého procesu. Velmi oceňuji propracovanost, flexibilitu a rychlost, s jakou se ujala prezentace mého bytu; připravenost a pečlivý výběr potenciálních kupců a následnou podporu během zdlouhavého a poměrně složitého procesu přípravy smluv a dalšího papírování. Krom toho mi pomohla zorientovat se v řešení prodeje bytu vázaného několika hypotékami, a díky její profesionalitě i ve vztahu ke kupujícím to ve výsledku urychlilo prodej a mně zároveň ušetřilo nemalé peníze na poplatcích, které bych bez její intervence musela zaplatit. S Pavlou Temrovou jsme byly v kontaktu od prvního setkání až do finálního připsání prodejní ceny na můj účet a dnes vím, že bych nezvládla prodat byt sama, jak jsem původně plánovala. Díky této zkušenosti mohu a budu paní Pavlu Temrovou doporučovat každému, kdo se chystá prodat nebo koupit nemovitost. Jsem velmi ráda, že mi osud přihrál do cesty právě ji.

Ing. Dana Dobiášová

prodejce bytu v lokalitě Praha 4
Spolupráce s Pavlou Temrovou při prodeji mého bytu byla nadstandardní nejenom po profesionální stránce, ale hlavně i lidská. Vše proběhlo naprosto bez problému a pro další prodej či nákup bych si už nevybral nikoho jiného než právě paní Temrovou.

Ing. Milan Štaud

prodejce bytu v Praze 9
Paní Temrová je profesionál v každém slova smyslu, je vždy kompetentní a pohotová. Hned při prvním setkání jsem cítil, že jí mohu důvěřovat. A mou důvěru nezklamala. Věci řeší s jistotou a zapálením pro svou práci. Byl jsem nadmíru spokojen s rychlostí zprostředkování prodeje bytu, který navíc proběhl za přesně tu částku, kterou jsem požadoval. Paní Temrová je také velmi flexibilní, na mém prodeji nebylo všechno standardní, ale nakonec šla i operativa hladce a úspěšně. Velké díky paní Temrová! Všem doporučuji!

Ing. Fedor Furnadžiev

Chtěli bychom vám moc poděkovat za vaši trpělivost při prodeji bytu v Praze a snahu nám vyjít ve všem vstříc. Vaše jednání bylo opravdu příkladné a stojí za veliké poděkování. Přejeme vám mnoho úspěchů ve vaší práci.

Manželé Brixíovi

Rozběřice
S oslovením Pavly Temrové jsem neváhala ani minutu. Bydlíme dlouhodobě v zahraničí, a proto pro nás bylo velmi důležité svěřit prodej našeho domu někomu 100% spolehlivému. Pavlu znám dlouhá léta a její přístup ke své práci, její odhodlanost dělat věci jinak – poctivě – mě dokonale přesvědčil. Dostali jsme za to all inclusive servis, od perfektní přípravy, nafocení a prezentace nemovitosti, přes zařizování veškeré dokumentace, až k úspěšnému prodeji. Pavla je skutečná profesionálka, ve svém oboru je vzácnou výjimkou! Vřele a s klidným svědomím ji doporučuji všem svým přátelům. A tobě Pavlo ještě jednou velmi děkuji!

MgA. Vlaďka Pustějovská

Můžete se naprosto spolehnout na profesionální, spolehlivou a úspěšnou realizaci, která zdaleka překoná Vaše očekávání. Doporučuji svým nejlepším přátelům. Paní Pavla Temrová je vzácný klenot ve světě nemovitostí.

P. I. Hoffmann

Velmi rádi se připojujeme k uvedeným recenzím na práci paní Temrové. Prodej našeho bytu i následnou koupi další nemovitosti zvládla naprosto profesionálně, skvěle připravená a orientovaná ve svém oboru. Její přístup, ochota, vynikající komunikace jsou opravdu nadstandardní. Jsme velmi rádi, že jsme při řešení tohoto složitého problému potkali právě ji. Jednoznačně ji můžeme doporučit.

Alena Baloghová

prodejce bytu v Praze 6 – Dejvicích
Ke splnění svého snu jsem potřeboval prostor, který by byl šitý na míru pro mé podnikání. Při výběru a nákupu nové prodejny mi Pavla Temrová poskytla cenné rady, které mi ušetřily čas i peníze. Velice rád doporučím, aby bylo více spokojených klientů, jako jsem já.

Petr Větrovský

majitel spol. Hanák Home Design s.r.o.
Paní Temrová nám pomohla s prodejem již několika bytů v lokalitě Prahy 2,4. Férové a slušné jednání. Celá spolupráce byla nadstandardní a moc příjemná, oceňuji velké nasazení a cenné rady. Realitní služba nám byla opravdu ušitá na míru.

Jana Doležalová

Jako advokát se zaměřením na právo nemovitostí jsem byl mile překvapen, kolik mi toho dokáže kniha Realitní kuchařka nabídnout. Je plná nápadů, inspirace a je z ní cítit upřímné nadšení pro problematiku nemovitostí a poctivost při zpracování a předávání četných zkušeností autorky. Některé pasáže knihy jsem přečetl několikrát, ke knize se budu rád vracet i v budoucnu.

JUDr. Ondřej Dokoupil

advokát
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS