Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Pavla Temrová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Pavla Temrová — realitní makléřka, lektorka a zakladatelka projektu Realitní kuchařka

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Pavla Temrová:
Ke splnění svého snu jsem potřeboval prostor, který by byl šitý na míru pro mé podnikání. Při výběru a nákupu nové prodejny mi Pavla Temrová poskytla cenné rady, které mi ušetřily čas i peníze. Velice rád doporučím, aby bylo více spokojených klientů, jako jsem já.

Petr Větrovský

majitel spol. Hanák Home Design s.r.o.
S oslovením Pavly Temrové jsem neváhala ani minutu. Bydlíme dlouhodobě v zahraničí, a proto pro nás bylo velmi důležité svěřit prodej našeho domu někomu 100% spolehlivému. Pavlu znám dlouhá léta a její přístup ke své práci, její odhodlanost dělat věci jinak – poctivě – mě dokonale přesvědčil. Dostali jsme za to all inclusive servis, od perfektní přípravy, nafocení a prezentace nemovitosti, přes zařizování veškeré dokumentace, až k úspěšnému prodeji. Pavla je skutečná profesionálka, ve svém oboru je vzácnou výjimkou! Vřele a s klidným svědomím ji doporučuji všem svým přátelům. A tobě Pavlo ještě jednou velmi děkuji!

MgA. Vlaďka Pustějovská

Můžete se naprosto spolehnout na profesionální, spolehlivou a úspěšnou realizaci, která zdaleka překoná Vaše očekávání. Doporučuji svým nejlepším přátelům. Paní Pavla Temrová je vzácný klenot ve světě nemovitostí.

P. I. Hoffmann

Paní Temrová nám pomohla s prodejem již několika bytů v lokalitě Prahy 2,4. Férové a slušné jednání. Celá spolupráce byla nadstandardní a moc příjemná, oceňuji velké nasazení a cenné rady. Realitní služba nám byla opravdu ušitá na míru.

Jana Doležalová

Cením si schopnosti dotahovat věci do konce, profesionálního přístupu a ochoty hledat nová řešení i ve chvíli, kdy je jednodušší jít jinou cestou. Příjemná spolupráce se skvělým prodejním výsledkem, kterou rád doporučuji dále.

Marian Lukáč

Jako advokát se zaměřením na právo nemovitostí jsem byl mile překvapen, kolik mi toho dokáže kniha Realitní kuchařka nabídnout. Je plná nápadů, inspirace a je z ní cítit upřímné nadšení pro problematiku nemovitostí a poctivost při zpracování a předávání četných zkušeností autorky. Některé pasáže knihy jsem přečetl několikrát, ke knize se budu rád vracet i v budoucnu.

JUDr. Ondřej Dokoupil

advokát
Realitní kuchařka představuje řadu zajímavých a inovativních nápadů pro každého se zájmem o nemovitosti. Popisuje příležitosti i výzvy z různých pohledů, současně však respektuje vlastní invenci.

R. Knoedl

generální ředitel, Societe Generale Equipment Finance
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS