Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Renáta Plouharová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Renáta Plouharová — tlumočnice, překladatelka a lektorka anglického jazyka

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Bc. Renáta Plouharová:
Robert Vlach
Renátu Plouharovou znám dlouhé roky a mohu říci, že je to zcela výjimečná osobnost, na jakou hned tak nenatrefíte. Dosud jsme spolupracovali především na několika menších projektech portálu Na volné noze a jejího přístupu si vysoce cením. Neutuchající ochota pomoci a neskutečný entuziasmus byly pro mne psychickou posilou, ať už jsme se společně pustili do čehokoli. Její jazykové služby nemohu z vlastní zkušenosti hodnotit, protože jsem jich dosud nevyužil. Jsem ale nade vší pochybnost přesvědčen, že přinejmenším v rovině individuální výuky Renča díky své osobnosti a špičkovému jazykovému vzdělání exceluje. Má totiž úžasný dar nadchnout kohokoli pro cokoli.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Pokud hledáte někoho, kdo vás nabudí natolik, že se rádi začnete učit a dokopete sami sebe k vyhledání a přečtení všelijakých relevantních materiálů (i když vám to zabere nějaký ten volný čas navíc) tak, abyste byli přichystáni na další hodinu komunikace v anglickém jazyce, pak je Rendy ta nejlepší volba. Doporučuji všem, kteří se chtějí zlepšit v angličtině na komunikativní úrovni, prohloubit své znalosti a navíc posílit své sebevědomí v mluvené angličtině. Z výuky je vyloženě cítit, že práce s lidmi a jazykem Rendy opravdu baví, je to její koníček a na každou lekci je vždy perfektně připravená. Navíc dokáže komunikovat, podle mého názoru, snad o všem :-) Díky ní jsem dosáhla svého cíle. Co ještě dodat? Díky a jen tak dál!!

Petra Střalková

petra.stralkova@gmail.com
S Renátou Plouharovou jsem se seznámila při náhodném setkání při vyřizování nudné, ale důležité administrativy. Z příjemného povídání vyplynula možnost individuální výuky AJ v pohodlí domova. Bylo to přesně to, co jsem v tom období hledala. Výuka cizího jazyka mezi deseti, patnácti studenty, jejichž znalosti AJ jsou na různé úrovni, a dále přizpůsobování se tempu celé skupiny, mi vůbec nevyhovuje. Hned po první lekci mi bylo jasné, že nacházím v lektorce Renátě výjimečnou osobnost s velkým citem pro nalezení pro mě vhodného způsobu výuky AJ, ať už je to tempo hodiny, množství nových zákonitostí, opakování či zadávání „domácích úkolů" šitých Renátkou v podstatě pro mě na míru. Jsem vděčná za náhodné setkání před lety, protože je pro mě již nejen lektorkou, ale i přítelkyní naší rodiny. Moje doporučení především pro ty, kteří hledají kvalitu a individuální přístup. Lektorka Renáta Plouharová se bude těšit s vámi z vašich pokroků.

Ing. Jitka Pazderová

finanční poradce
ji.pazderova@gmail.com
S Renátkou jako lektorkou anglického jazyka se setkávám již několik let a musím říci, že jsem hlavně díky ní učinil značný pokrok, především v mluvené angličtině. Jako lektorka dokáže člověka velmi pozitivně motivovat a povzbudit, zbavit ostychu. Je rovněž vynikající i jako člověk, jehož si opravdu vážím a léty se stala spíše naší rodinnou přítelkyní (a samozřejmě lektorkou téměř všech členů rodiny). Doufám, že se pracovně budeme stýkat další řadu let, protože tyto investice do vzdělání nejsou rozhodně ztracené.

Ing. Petr Smrža

HP s.r.o. ITO Service Delivery Consultant
Renča mi pomohla při studiu jazyka překonat něco, s čím si žádný jiný učitel do té doby neporadil. Téměř nepozorovaně a přitom přijatelnou, příjemnou a vstřícnou formou jsem se pod jejím vedením rozmluvila. Renčo, díky!

Mgr. Romana Havránková

marketingová manažerka a koordinátorka pro vztahy s veřejností SŠG Ostrava
romana.havrankova@gmail.com ~ 606 641 947
K paní Plouharové jsem docházela na angličtinu poměrně dlouho a musím říct, že naše hodiny mi opravdu pomohly. Během studia byla má nejhorší konečná známka z angličtiny za 2 a maturitu jsem byla schopná složit na výbornou, na čemž měly naše hodiny opravdu velkou zásluhu. Líbil se mi osobitý a přátelský přístup, a také možnost sama si určit, co chci probírat, a které problematice se chci více věnovat. Nyní se chystám na mezinárodní zkoušky z anglického jazyka FCE :)

Nikola Holuschová

Výuka s Renátou probíhá nenuceně a jakoby samovolně, vždy ve velmi uvolněné atmosféře. Na každou lekci je vždy perfektně přípravena. Velmi citlivě umí odhalit a pojmenovat slabá místa a s cílem jejich zlepšení staví další lekce podle individuálních potřeb. Na základě svých zkušeností mohu Renátu jako lektorku vřele doporučit.

Jan Przezwiecki

Děkuji za výborně zpracovanou korekturu svého anglického životopisu. Renátu doporučuji každému, kdo hledá kvalitně odevzdanou práci za férovou cenu!

Aleš Vaněk

773 195 338
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS