Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Roman Hřebecký > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Roman Hřebecký — poradce a lektor pro design thinking, marketing a obsah

Zobrazuji všech 10 doporučení prezentace Mgr. Roman Hřebecký:
Ing. Jindřich Fáborský
Roman je velmi kreativní a chytrý člověk. Mohu se zaručit, že je tou pravou osobou pro vytvoření obsahové strategie, copywriting vašeho webu nebo třeba jen jako součást týmu, který má chrlit kreativní návrhy.

Ing. Jindřich Fáborský

pořadatel konference Marketing Festival, konzultant e-commerce, marketingu a event managementu
Roman je tichá voda, která mele břehy. Srdce zákazníků, které oslovuje svými příběhy, nezískává levnými hesly a dravou agresivitou, ale postupným vtahováním do značky. Hledá řešení tam, kde zdánlivě neexistují, a při jednání s ním nemáte pocit, že jste mimo, ač jsou jeho profesní znalosti násobně jinde.

Petr Pouchlý

kreativec, prezentátor a herní designér
http://about.me/petr.pouchly ~ petr@pouchly.cz ~ 724 004 855
Sázka na Romana, jako obsahového stratéga pro naše nové webové stránky, se ukázala jako sázka na jistotu. Profesionální přístup, velký nadhled a perfektně odvedená práce v termínu.

Marek Mencl

www.aitom.cz ~ marek.mencl@aitom.cz ~ 731 533 572
Na základě roční spolupráce mohu pana Romana Hřebeckého doporučit jako velice dobrého autora marketingových textů a kampaní při podpoře prodeje našich výrobků na internetu a Facebooku. Oceňujeme především jeho velice dobré a nápadité texty při cílených kampaních zaměřených jak na jednotlivé výrobky, tak cílové skupiny. Rovněž návrh pana Romana na střednědobou marketingovou kampaň shledáváme zajímavým – je dobrým podkladem pro další rozpracování na jednotlivé akce. Naše spolupráce s panem Romanem přinesla více než očekávaný nárůst nejen prodeje, ale především povědomosti o našich výrobcích i mezi „laickou“ veřejností. Předpokládáme, že s panem Romanem budeme rozvíjet spolupráci i v dalším období, na které jsme mu již zadali některé konkrétní úkoly a zakázky.

Ing. Jiří Plánička

obchodní ředitel, výrobková řada Šmakoun (zdravá výživa)
www.smakoun.eu
Roman mě toho dokázal v krátkém čase mnoho naučit a za to mu patří velký dík. Zároveň mi ukázal, že práce se dá dělat tak, aby vás bavila.

Jenda Perla

Social Media Maniac
jendaperla.cz ~ jan.perla.jr@gmail.com ~ 725 141 073
Roman má velmi sympatické názory a neotřelý a hravý pohled na marketing, což je v době orientace na výkon příjemná změna.

Martin Kůra

podnikatel, lektor, překladatel, korektor, copywriter, specialista na vícejazyčné SEO
martinkura.blog.cz
Tímto děkuji za velmi kreativní a interaktivní způsob FB školení našeho týmu. Roman je profesionál, který ví o čem mluví a umí zaujmout. S klidným srdcem doporučuji dál.

Ing. Pavlína Uhrová

Kofola
S Romanem spolupracuji přibližně rok na PR aktivitách naší společnosti zaměřené na in-store marketingovou komunikaci. A za tu dobu nemám jedinou kritickou poznámku. Roman je profesionál, který ve výborné kvalitě splní vše co slíbí. Navíc je to chytrý člověk, za krátko dokázal proniknout do naší specifické problematiky a leccos si při naší spolupráci průběžně domýšlet. Jeho kreativní přínos do společně vytvářených materiálů je vždy výborným benefitem.

Dr. Daniel Jesenský

firma DAGO
www.dago.cz ~ daniel.jesensky@dago.cz ~ 602 205 059
Lukáš Pítra
Romanovu práci sleduji už delší dobu zpovzdálí, rád čtu jeho blog a přednášky. Avšak teprve letos se mi naskytla příležitost ho požádat o spolupráci na větším e-commerce projektu. S klientem ze segmentu módy jsme hledali někoho, kdo nám pomůže dát dohromady komunikační strategii pro poměrně specifickou cílovou skupinu. Někoho dostatečně empatického, aby se dokázal do projektu rychle vcítit. Někoho zkušeného, aby věděl napoprvé a najisto, co dělá. Někoho spolehlivého, aby vše bylo hotové pořádně a včas. Někoho kdo žije v praxi a ne v akademických výšinách, abychom dokázali doporučení uchopit a zapracovat. A takový Roman přesně je, sympatický profík, který nám pomohl se posunout o míli dál. Doporučuji!

Lukáš Pítra

SEO & PPC specialista a konzultant
Pavel Ungr
Lidi, pokud chcete profíka, co vám bude naslouchat a bude vám chtít pomoct, Roman je ten pravý. Roman s vámi možná bude i často nesouhlasit, ale to je to, co od profíka jeho kvalit čekáte. Aby pochopil váš problém a načrtl a realizoval řešení. Ať je to copywriting, obsahová strategie nebo celý designový proces. Já ho mohu jen doporučit.

Pavel Ungr

konzultant SEO a online marketingu
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS