Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Václav Vlček > Naše projekty

Naše projekty

Václav Vlček — poradce pro vývoj a provozování specializovaných e-shopů

Zobrazuji všech 14 náhledů položek této galerie:
Spediční a skladový systém firmy OlzaLogistic sjednocuje více spedic do jednoho flexibilního systémuE-shop s mobilními telefony Mobilego s propojením na účetní systém Money S3 (Maďarsko + Slovensko)Moderní e-shop prodávající ekologické látkové plenky Bambiroxy s německou i slovenskou doménouProjekt spojující CMS stránky a e-shop německého kosmetického salonu v MnichověMultidoménový e-shop s parfémy pro dámy, pány a do aut a domácností britské značky SantiniE-shop českého prodejce dětských stavebnic se třemi doménami – Německo, ČR, SRPropagační stránky slovenské firmy Ekolmont jsou jednoduchým řešením v našem systému CMSPrezentační stránky a objednávkový systém ve třech jazykových verzích pro půjčovnu aut v MnichověStránky kosmetické značky Sagrada Natura na české, slovenské, německé a polské doméněKompletní tvorba e-shopu eZarovky.cz / eZiarovky.sk / iZarowki.plRealizace prezentačního webu fotografky z MnichovaTvorba uceleného katalogu firem Firmysala.skTvorba prezentačních stránek penzionu v jihotyrolských AlpáchHodinky-Style.cz je dalším eshopem kde pro svůj positioning hrála důležitou roli grafická stránka.
Václav Vlček

Václav Vlček

poradce pro vývoj a provozování specializovaných e-shopů — Odborné poradenství při zakládání a provozování e-shopů. Technické a finanční audity, zavádění procesů. Vývoj vlastního systémového řešení. Dlouholeté a bohaté zkušenosti s vedením e-commerce projektů v několika zemích EU. Kvalitní reference.
Status: k vašim službám
Mobil: 737 537 866 ~ Email: info@develart.cz ~ Web: www.develart.cz
Místo: Český Těšín (Moravskoslezský kraj) ~ Působnost: celá ČR; Německo, Polsko, Slovensko

2005 – 2019 © Robert Vlach a Václav Vlček Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS