Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Vladimír Macek > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Vladimír Macek — všestranný informatik, programátor, lektor a konzultant

Zobrazuji č. 110 z celkem 24 doporučení prezentace Ing. Vladimír Macek:
Pana Macka jsme si do firmy poprvé pozvali na školení programovacího jazyka Python, který jsme se rozhodli používat. Už po několika slajdech bylo jasné, že pan Macek byla dobrá volba. Logicky zpracované materiály s hlubokou znalostí domény školitele vytvořily skvělou kombinaci, kterou si pochvalovali jak samotní začátečníci, tak pokročilí posluchači. Upřímně mě překvapilo, že nadšení pro jazyk Python v naší firmě bylo po tomto školení větší, než jsem čekal. Díky této dobré zkušenosti jsme se rozhodli pro pana Macka i v případě školení Skriptování v shellu, kde odezva posluchačů byla stejně pozitivní. Osobně se mi líbí, že pan Macek vše co povídá umí rovnou demonstrovat, což velmi zvyšuje pozornost posluchačů. V tomhle se velmi odlišuje od jiných školitelů.

Lukáš Hefka

SW architekt, CS SOFT a.s.
Po roce jsme do společnosti LiveSport s.r.o. pozvali znovu pana Macka, aby nám pomohl rozšířit znalosti a postupy pokročilého programování v Bashi. Tentokrát jsme školení připravovali společně na míru s vlastní volbou témat a zaměřili ho především na potřeby kolegů z technického týmu. V náplni školení nechyběla témata jako paralelizace v Bashi, práce s child procesy, rozdělování skriptů do logických celků, apod. Školení naplnilo naše očekávání a celodenní výměna znalostí spolu s praktickými ukázkami byla dobře investovaným časem.

Petr Burian

vedoucí vývoje, LiveSport s.r.o.
Nejlepší služba je taková, o níž ani nevíte. Předchozí správci mého webu se mnou měli potíže a já s nimi. Za šest let, kdy Ateo.cz spravuje pan Macek, si nevzpomínám na žádný problém. A to je nutné ocenit, což tímto činím. Díky za vše, Vláďo!

Ing. Teo Adamy alias aTeo

ateo.cz
Dle objednávky (jednodenního kurzu), v pořádku. Líbila se mi přehlednost, vypíchnutí důležitých věcí z praxe. Odnáším si cca A4 poznámek, které jsem doposud nevěděl nebo jsem je už zapomněl. Bylo důležité projít základní věci a pak pokročilejší. Já osobně bych víc preferoval pokročilejší věci, ale to nemuselo vyhovovat ostatním – bylo vidět, že někteří kolegové si doplnili i základy.

Petr Burian

vedoucí vývoje, LiveSport s.r.o.
Vladimír je schopen zjistit, co chcete, i když v tom třeba sami nemáte úplně jasno; zvolit řešení, které nejlépe odpovídá vaší představě i s ohledem na budoucí vývoj. Často přichází s nápady, které posouvají projekt dál. V jednom člověku tak máte vývojáře, návrháře, architekta a než se rozkoukáte, tak i nepostradatelného člena týmu. Nejvíce si cením profesionálního a zodpovědného přístupu, který je neocenitelný, pokud to se svým projektem myslíte jen trochu vážně. O Vladimírovi se mi toto nepíše lehce, jemu podobných není mnoho a čím více lidí v něm objeví partnera pro svůj byznys jako my, tím méně na nás bude mít času…

Tomáš Berger

majitel IMPER.CZ, autor služby leady.cz
imper.cz
Pan Macek pro firmu CN Group pořádal dvě školení v oblasti skriptovacích jazyků a Linuxu/Unixu. Nejen já, ale všichni účastníci školení vyjádřili svou naprostou spokojenost. Zdůrazňuji zejména pečlivou přípravu včetně důrazu na komunikaci, hluboké technické znalosti, naprosto ojedinělé pedagogické schopnosti zaujmout, naučit, vyzkoušet a to tak, že jsou účastníci motivováni po celou dobu. Pro CN Group je pan Macek jednoznačná volba pro případná podobná školení v budoucnu.

Ing. David Janota, Ph.D.

director QA, CN Group
www.cngroup.cz
Vynikající a úspěšná spolupráce při vývoji softwaru pro přístup k datovým schránkám. Naprostá profesionalita, zvláště oceňuji ochotu a schopnost odlaďovat aplikaci „naslepo" bez přístupu k provozním datům, která nebylo možné poskytnout kvůli zachování mlčenlivosti. Projekt byl přesto završen plným úspěchem.

JUDr. Martin Frimmel, Ph.D.

advokát
Nejlepší školení programovacího jazyka, jaké jsme doposud v naší organizaci absolvovali. Myslím, že splnilo přesně to, co jsme od něj očekávali, tedy prohloubilo v našich zaměstnancích zájem o pokročilé programovací techniky a jejich praktické využití. V té souvislosti oceňujeme, že žádné téma nebylo tabu, přičemž jsme měli možnost diskutovat řešení praktických problémů z našich projektů. Téma kurzu bylo přizpůsobeno našim požadavkům na 100 %. Očekávání byla zcela splněna, tempo výkladu se plynule přizpůsobovalo odezvě nás posluchačů. Kde bylo třeba, zastavil se školitel déle, pro nás méně podstatná témata jsme přešli rychleji, což nám maximálně vyhovovalo. Lektor: ochotný, pro-aktivní, velmi dobrá zpětná vazba, hluboká praktická znalost tématu, nejen teoretická, jak tomu v některých případech bývá.

Josef Vopička

vedoucí testovací laboratoře, ANF DATA s.r.o., nyní Siemens Česká republika
Během dvoudenního úvodního kurzu pana Macka jsme měli možnost nejenom zvládnout základy programování v jazyku Python, ale také si (znovu) uvědomit nesporné výhody objektově-orientovaného programování. Při výkladu hlavních stavebních prvků Pythonu pan Macek nikdy nezapomněl poukázat na nutnost strukturovaného myšlení a tvorby programovacího kódu. Otázky odpověděl pohotově, ať se týkali „mikra“ nebo „makra“. Přestože naše skupina byla velmi různorodá, byl kurz obohacující nejen pro úplné začátečníky, ale i pro mírně pokročilé. Hlavní devizou kurzu pak byla standardizace základů programování v jazyce Python, jenž je velmi důležitá pro využívání tohoto jazyka v našem odboru v širším měřítku.

RNDr. Tibor Hlédik, PhD.

ředitel odboru makroekonomických prognóz, Česká národní banka
Školení Vladimíra Macka bylo jedno z nejlepších, které jsem v poslední době absolvoval a mělo pro mne velký přínos. Jazyku Python se budu i nadále více věnovat. Naplnění představ: vysoko nad rámec mého očekávání. Rozsah: přizpůsobeno přímo daným požadavkům. Témata: dobře zvolená, hned použitelná v praxi. Co se líbilo: přátelský přístup, ochota a odbornost lektora. Obrovské možnosti jazyka Python. Perfektně zpracované podklady školení. Lektor: perfektní odpovědi včetně praktických příkladů. Výborná schopnost naučit a vysvětlit problematiku. Trpělivost.

Tomáš Gorda

specialista na testování, ANF DATA s.r.o., nyní Siemens Česká republika
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS