Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze


Zobrazuji č. 101-110 z celkem 219 doporučení

Ing. Josef Antoš

S činností portálu jsem velmi spokojený, pomohl mi a stále také pomáhá k získávání nových klientů, navazování kontaktů a rozšiřování své působnosti. Oceňuji také rychlou komunikaci se správci a vstřícnost, s jakou upravují požadované části profilu a řeší případné problémy. Jsou opravdu výborní a proto je tento portál nejlepší svého druhu na českém trhu. Určitě bych jej doporučil všem začínajícím profesionálům na volné noze.

Ing. Josef Antoš
webdesignér a vývojář webových aplikací
(přijato 3 měsíce po zveřejnění prezentace)
Ing. Barbara Palatová

Registrací na volné noze jsem získala několik jednorázových i stálých zákazníků. Investice do zaplaceného členství se mi vrátila. Nyní jsem si zaplatila členství na 5 let s výraznou slevou a jako bonus dostanu knížku Na volné noze, na kterou se moc těším.

Ing. Barbara Palatová
účetní a daňový poradce, lektor a zakladatel Bookeepio s.r.o.
(přijato 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
Ing. Kateřina Zímová

Portál Na Volné noze je zárukou toho, že se ocitnete v inspirativní a milé společnosti ostatních freelancerů. Svou práci trávím hodně venku, v terénu. Proto nemám tolik možností se s ostatními freelancery potkávat a vyměňovat si novinky z aktuálního dění v podnikatelském světě. Proto je pro mne každá návštěva portálu velmi inspirativním setkáním s ostatními, kteří vědí, jak krásná i náročná může být práce na volné noze. Zároveň jsem si uvědomila, že nemusím umět všechno sama a že je kolem mě dost profesionálů, kteří práci odvedou v té nejvyšší kvalitě a velmi ráda je podpořím. Členové portálu jsou ten nejlepší pracovní kolektiv, jaký jsem si mohla přát :-)

Ing. Kateřina Zímová
krajinná ekoložka a nezávislá konzultantka v oblasti životního prostředí
(přijato do jednoho měsíce po zveřejnění prezentace)
Ing. Karel Hejkal

Pracuji v zastrčeném domě malého města ležícího na periferii naší země. A jsem registrován na nejlepším portálu nezávislých profesionálů u nás. Nemusím asi dvakrát zdůrazňovat, co z toho mi pomáhá být vidět, získávat zakázky, zlepšovat se, soutěžit s konkurencí, ale taky poznávat nové přátele, že ne? :)

Ing. Karel Hejkal
grafik a ilustrátor
(přijato 6 let po zveřejnění prezentace)
Mgr. Petr Kott

Portál Na volné noze je vynikajícím nástrojem pro české freelancery. Líbí se mi nejen portál jako takový, ale i spolupráce s lidmi, kteří za ním stojí. Mohu jej jen doporučit.

Mgr. Petr Kott
vývojář Android a iOS aplikací, tvůrce e-shopů, webových stránek a aplikací
(přijato 7 měsíců po zveřejnění prezentace)
Mgr. Jakub Res

Registraci na portále Na volné noze jednoznačně doporučuji. Jde o mimořádně efektivní způsob zviditelnění se na internetu. A pochvalu si určitě zaslouží i jednoduchý, nicméně ve své podstatě sofistikovaný a hlavně smysluplný způsob, jakým jsou freelanceři motivováni ke zlepšování svých služeb. Velmi příjemným bonusem je pak možnost účastnit se think-tanků a školení.

Mgr. Jakub Res
soudní překladatel, tlumočník a lektor angličtiny, copywriter
(přijato 2 roky po zveřejnění prezentace)
Jakub Kadeřávek

Portál Na volné noze mi pravidelně přináší zajímavé zakázky. Velmi oceňuji i propojení s ostatními freelancery prostřednictvím akcí, které portál zaštiťuje – většinu spolupracovníků, se kterými vytvářím projekty, jsem poznal právě díky tomuto portálu.

Jakub Kadeřávek
seniorní vývojář a kodér na platformě WordPress
(přijato rok a 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
MgA. Aleš Výmola

Portál Na volné noze je pro mne po mnoha letech, co podnikám, vynikajícím zdrojem velmi kvalitních a kultivovaných zákazníků a tím pádem i kvalitních zakázek. Vědí co chtějí, nechají mne svobodně tvořit a platí převážně ihned. Co víc si přát. Jsem rád, že to funguje. Děkuji Robertu Vlachovi, že to u nás rozjel.

MgA. Aleš Výmola
video producent, režisér, výtvarník, video-grafik, animátor, performer, improvizátor, hudebník
(přijato 5 let po zveřejnění prezentace)
Bc. Pavel Novotný

Na portále Na Volné noze jsem zaregistrovaný již několik let. Stále mi přivádí nové poptávky. Z oborových katalogů, v kterých jsem kdy byl registrovaný, mohu říci, že patří mezi nejlepší. Investice do registrace se již několikanásobně vrátila.

Bc. Pavel Novotný
konzultant online marketingu se specializací na SEO a PPC
(přijato 3 roky po zveřejnění prezentace)
Ing. Michal Haltuf, FRM

Na portále Na volné noze jsem registrovaný od března 2016, tedy nějakých 19 měsíců. Za tu dobu mi díky mé prezentaci na tomto webu přišlo několik desítek velmi zajímavých a kvalitních poptávek, a to i navzdory poměrně velké konkurenci v mém oboru. Registraci tedy vřele doporučuji, nevím o jiném marketingovém kanálu v ČR, ve kterém bych své peníze na propagaci mohl investovat efektivněji.

Ing. Michal Haltuf, FRM
vývojář webových aplikací
(přijato rok a 6 měsíců po zveřejnění prezentace)