Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze


Zobrazuji č. 101-110 z celkem 219 doporučení

Mgr. Jan Šimral

Registrace šla hladce a jsem s ní spokojen, tento profil mi nyní plně nahrazuje webové stránky. Jsou na něm všechny podstatné informace, navíc má web Navolnenoze.cz velmi dobrou pozici ve vyhledávání. Již v prvních měsících viděly mou prezentaci podle statistik Google Analytics stovky lidí.

Mgr. Jan Šimral
PR konzultant se specializací na sektor služeb a B2B
(přijato 5 měsíce po zveřejnění prezentace)
Ing. Josef Antoš

S činností portálu jsem velmi spokojený, pomohl mi a stále také pomáhá k získávání nových klientů, navazování kontaktů a rozšiřování své působnosti. Oceňuji také rychlou komunikaci se správci a vstřícnost, s jakou upravují požadované části profilu a řeší případné problémy. Jsou opravdu výborní a proto je tento portál nejlepší svého druhu na českém trhu. Určitě bych jej doporučil všem začínajícím profesionálům na volné noze.

Ing. Josef Antoš
webdesignér a vývojář webových aplikací
(přijato 3 měsíce po zveřejnění prezentace)
Ing. Barbara Palatová

Registrací na volné noze jsem získala několik jednorázových i stálých zákazníků. Investice do zaplaceného členství se mi vrátila. Nyní jsem si zaplatila členství na 5 let s výraznou slevou a jako bonus dostanu knížku Na volné noze, na kterou se moc těším.

Ing. Barbara Palatová
účetní a daňový poradce, lektor a zakladatel Bookeepio s.r.o.
(přijato 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
Ing. Kateřina Zímová

Portál Na Volné noze je zárukou toho, že se ocitnete v inspirativní a milé společnosti ostatních freelancerů. Svou práci trávím hodně venku, v terénu. Proto nemám tolik možností se s ostatními freelancery potkávat a vyměňovat si novinky z aktuálního dění v podnikatelském světě. Proto je pro mne každá návštěva portálu velmi inspirativním setkáním s ostatními, kteří vědí, jak krásná i náročná může být práce na volné noze. Zároveň jsem si uvědomila, že nemusím umět všechno sama a že je kolem mě dost profesionálů, kteří práci odvedou v té nejvyšší kvalitě a velmi ráda je podpořím. Členové portálu jsou ten nejlepší pracovní kolektiv, jaký jsem si mohla přát :-)

Ing. Kateřina Zímová
krajinná ekoložka a nezávislá konzultantka v oblasti životního prostředí
(přijato do jednoho měsíce po zveřejnění prezentace)
Ing. Karel Hejkal

Pracuji v zastrčeném domě malého města ležícího na periferii naší země. A jsem registrován na nejlepším portálu nezávislých profesionálů u nás. Nemusím asi dvakrát zdůrazňovat, co z toho mi pomáhá být vidět, získávat zakázky, zlepšovat se, soutěžit s konkurencí, ale taky poznávat nové přátele, že ne? :)

Ing. Karel Hejkal
grafik a ilustrátor
(přijato 6 let po zveřejnění prezentace)
Mgr. Petr Kott

Portál Na volné noze je vynikajícím nástrojem pro české freelancery. Líbí se mi nejen portál jako takový, ale i spolupráce s lidmi, kteří za ním stojí. Mohu jej jen doporučit.

Mgr. Petr Kott
vývojář Android a iOS aplikací, tvůrce e-shopů, webových stránek a aplikací
(přijato 7 měsíců po zveřejnění prezentace)
Mgr. Jakub Res

Registraci na portále Na volné noze jednoznačně doporučuji. Jde o mimořádně efektivní způsob zviditelnění se na internetu. A pochvalu si určitě zaslouží i jednoduchý, nicméně ve své podstatě sofistikovaný a hlavně smysluplný způsob, jakým jsou freelanceři motivováni ke zlepšování svých služeb. Velmi příjemným bonusem je pak možnost účastnit se think-tanků a školení.

Mgr. Jakub Res
soudní překladatel, tlumočník a lektor angličtiny, copywriter
(přijato 2 roky po zveřejnění prezentace)
Jakub Kadeřávek

Portál Na volné noze mi pravidelně přináší zajímavé zakázky. Velmi oceňuji i propojení s ostatními freelancery prostřednictvím akcí, které portál zaštiťuje – většinu spolupracovníků, se kterými vytvářím projekty, jsem poznal právě díky tomuto portálu.

Jakub Kadeřávek
seniorní vývojář a kodér na platformě WordPress
(přijato rok a 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
MgA. Aleš Výmola

Portál Na volné noze je pro mne po mnoha letech, co podnikám, vynikajícím zdrojem velmi kvalitních a kultivovaných zákazníků a tím pádem i kvalitních zakázek. Vědí co chtějí, nechají mne svobodně tvořit a platí převážně ihned. Co víc si přát. Jsem rád, že to funguje. Děkuji Robertu Vlachovi, že to u nás rozjel.

MgA. Aleš Výmola
video producent, režisér, výtvarník, video-grafik, animátor, performer, improvizátor, hudebník
(přijato 5 let po zveřejnění prezentace)
Bc. Pavel Novotný

Na portále Na Volné noze jsem zaregistrovaný již několik let. Stále mi přivádí nové poptávky. Z oborových katalogů, v kterých jsem kdy byl registrovaný, mohu říci, že patří mezi nejlepší. Investice do registrace se již několikanásobně vrátila.

Bc. Pavel Novotný
konzultant online marketingu se specializací na SEO a PPC
(přijato 3 roky po zveřejnění prezentace)