Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Registrace > Doporučení > 12. stránka výpisu

Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 111120 z celkem 214 doporučení od profesionálů registrovaných na portále Na volné noze:
Mgr. Lukáš Beňa
Služeb portálu Na volné noze jsem se rozhodl využít pro jeho solidní reputaci a vysokou návštěvnost, která nemá ve vodách českého internetu příliš obdoby. Investice, kterou jsem vložil do registrace, se mi již během prvního roku několikanásobně vrátila, proto jsem neváhal registraci prodloužit. Mnozí klienti, které jsem díky němu získal, mi zadávají práci opakovaně, proto věřím, že návratnost investice bude i do budoucna dobrá. Komunikace se zákaznickou podporou je vždy ochotná a nestalo se, že by mi v něčem nevyšla vstříc. Na rozdíl od klasických provizních systémů si portál nic nestrhává z realizovaných zakázek, a i díky tomu má v mých očích významnou konkurenční výhodu. Tato služba mě rozhodně nezklamala, a tak bych ji vřele doporučil každému, kdo je na volné noze a chce dát o svém talentu vědět.

Mgr. Lukáš Beňa

specialista na překlady, webový obsah a PR
(přijato rok po datu registrace)
PhDr. Ivona Římánková
Se svou registrací na portále Na volné noze jsem nadmíru spokojená. Práci si nemusím hledat, práce si hledá mne. Mám někdy tolik nabídek, že je opravdu nemohu všechny uspokojit. A tak si nyní mohu z nabídek i vybírat a dělat práci, která mě skutečně zajímá.

PhDr. Ivona Římánková

tlumočnice, lektorka a korektorka italštiny, francouzštiny a ruštiny, tlumočnice z polštiny
(přijato 4 roky a 12 měsíců po datu registrace)
Ing. Radek Kitner
Díky portálu Na volné noze jsem na začátku získal potřebné kontakty a hlavně se mi na základě registrace ozvali první klíčoví zákazníci pro má školení!

Ing. Radek Kitner

konzultant a lektor pro testování a SCRUM
(přijato rok a 12 měsíců po datu registrace)
Bc. Petr Myšák
Portál Na volné noze je skvělý partner pro podnikání. Nejenže je to výborný zdroj nových pracovních příležitostí, ale hlavně rozvíjí podnikání v České republice. Jsem moc rád, že jsem jeho součástí. Nepřemýšlejte nad návratností placené registrace do katalogu. Během prvních měsíců se vám zajisté vrátí.

Bc. Petr Myšák

PPC specialista a SEO konzultant
(přijato 2 roky po datu registrace)
Mgr. Jan Šimral
Registrace šla hladce a jsem s ní spokojen, tento profil mi nyní plně nahrazuje webové stránky. Jsou na něm všechny podstatné informace, navíc má web Navolnenoze.cz velmi dobrou pozici ve vyhledávání. Již v prvních měsících viděly mou prezentaci podle statistik Google Analytics stovky lidí.

Mgr. Jan Šimral

PR konzultant se specializací na sektor služeb a B2B
(přijato 6 měsíců po datu registrace)
Milan Kabelka
Chtěl bych Vám velice poděkovat za Vaše služby. S portálem mám skvělé zkušenosti. Díky němu jsem se dostal k opravdu zajímavým zakázkám, které posunuly mou práci kupředu!

Milan Kabelka

fotograf, retušér, grafik, tvůrce videí a špičkového post-processingu, pilot dronu
(přijato rok po datu registrace)
Ing. Josef Antoš
S činností portálu jsem velmi spokojený, pomohl mi a stále také pomáhá k získávání nových klientů, navazování kontaktů a rozšiřování své působnosti. Oceňuji také rychlou komunikaci se správci a vstřícnost, s jakou upravují požadované části profilu a řeší případné problémy. Jsou opravdu výborní a proto je tento portál nejlepší svého druhu na českém trhu. Určitě bych jej doporučil všem začínajícím profesionálům na volné noze.

Ing. Josef Antoš

webdesignér a vývojář webových aplikací
(přijato 4 měsíce po datu registrace)
Ing. Barbara Palatová
Registrací na volné noze jsem získala několik jednorázových i stálých zákazníků. Investice do zaplaceného členství se mi vrátila. Nyní jsem si zaplatila členství na 5 let s výraznou slevou a jako bonus dostanu knížku Na volné noze, na kterou se moc těším.

Ing. Barbara Palatová

účetní a daňový poradce, lektor a zakladatel Bookeepio s.r.o.
(přijato rok po datu registrace)
Ing. Kateřina Zímová
Portál Na Volné noze je zárukou toho, že se ocitnete v inspirativní a milé společnosti ostatních freelancerů. Svou práci trávím hodně venku, v terénu. Proto nemám tolik možností se s ostatními freelancery potkávat a vyměňovat si novinky z aktuálního dění v podnikatelském světě. Proto je pro mne každá návštěva portálu velmi inspirativním setkáním s ostatními, kteří vědí, jak krásná i náročná může být práce na volné noze. Zároveň jsem si uvědomila, že nemusím umět všechno sama a že je kolem mě dost profesionálů, kteří práci odvedou v té nejvyšší kvalitě a velmi ráda je podpořím. Členové portálu jsou ten nejlepší pracovní kolektiv, jaký jsem si mohla přát :-)

Ing. Kateřina Zímová

krajinná ekoložka a nezávislá konzultantka v oblasti životního prostředí
(přijato do týdne po datu registrace)
Ing. Karel Hejkal
Pracuji v zastrčeném domě malého města ležícího na periferii naší země. A jsem registrován na nejlepším portálu nezávislých profesionálů u nás. Nemusím asi dvakrát zdůrazňovat, co z toho mi pomáhá být vidět, získávat zakázky, zlepšovat se, soutěžit s konkurencí, ale taky poznávat nové přátele, že ne? :)

Ing. Karel Hejkal

grafik a ilustrátor
(přijato 6 let a 3 měsíce po datu registrace)
Pokračovat registrací na tomto portále >
Stránka: « Předchozí 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS