Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Registrace > Doporučení > 12. stránka výpisu

Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 111120 z celkem 203 doporučení od profesionálů registrovaných na portále Na volné noze:
Ing. Lucie Čambálová
Děkuji portálu Na volné noze, protože přispívá k mým pracovním úspěchům. Mileráda jej doporučuji všem začínajícím i již zavedeným podnikatelům. Myslím, že pro rozumně fungující firmu není těžké získat klienty. Ovšem získat opravdu ty dobré klienty, kteří si váží vaší práce, mají reálné požadavky a důvěřují vám, už taková legrace není. Z portálu Na volné noze mi takoví lidé přicházejí. Díky! :)

Ing. Lucie Čambálová

majitelka a zakladatelka firmy ČambiTour, osobní cestovní agentury pro jednotlivce i firmy
(přijato 3 roky a 4 měsíce po datu registrace)
Ing. David Sedláček
Musím se přiznat, že jsem byl ze začátku hodně skeptický a dlouho se rozmýšlel, zda se na portál Na volné noze zaregistrovat. Nakonec mě přesvědčil můj kamarád, který zde již byl delší dobu zaregistrovaný. Jsem rád, že jsem překonal své obavy a k registraci se odhodlal. Byly to dobře utracené peníze. Portál mi přinesl kontakty na zajímavé klienty, kterým jsem mohl pomoci. Již nyní vím, že registraci prodloužím.

Ing. David Sedláček

konzultant internetového marketingu se specializací na SEO a PPC
(přijato 8 měsíců po datu registrace)
Kateřina Fragnerová
Na volné noze jsem moc spokojená a s týmem lidí z portálu Na volné noze za zády se cítím být podporována profesionální péčí, motivována řadou zajímavých novinek a impulsů a navíc je prima být malinkou součástí téhle aktivní a báječně kreativní skupiny lidí. Díky za vše.

Kateřina Fragnerová

poradce v gastronomii a ekonomice hotelových a restauračních provozů
(přijato 2 měsíce po datu registrace)
Bc. Dagmar Medzvecová
Na portále Na volné noze jsem registrovaná teprve krátce a už nyní zaznamenávám přínos a plusy, které mi registrace přinesla. A to nejen v podobě rostoucího počtu e-mailů s nabídkou spolupráce, ale i návštěvnosti mých webových stránek, se kterou souvisí pozitivní hodnocení mé práce, která doposud nebyla moc na očích. Je to správné místo pro oslovení cílové skupiny, získání nových kontaktů a inspirace do další práce. V neposlední řadě je nutné zmínit vřelý přístup k dotazům a kvalitní sestavení prezentace vaší osoby. Vřele registraci doporučuji, investice se zcela jistě brzy vrátí.

Bc. Dagmar Medzvecová

ilustrátorka, kreslířka a spisovatelka
(přijato 3 týdny po datu registrace)
Bc. Lukáš Beňa
Služeb portálu Na volné noze jsem se rozhodl využít pro jeho solidní reputaci a vysokou návštěvnost, která nemá ve vodách českého internetu příliš obdoby. Investice, kterou jsem vložil do registrace, se mi již během prvního roku několikanásobně vrátila, proto jsem neváhal registraci prodloužit. Mnozí klienti, které jsem díky němu získal, mi zadávají práci opakovaně, proto věřím, že návratnost investice bude i do budoucna dobrá. Komunikace se zákaznickou podporou je vždy ochotná a nestalo se, že by mi v něčem nevyšla vstříc. Na rozdíl od klasických provizních systémů si portál nic nestrhává z realizovaných zakázek, a i díky tomu má v mých očích významnou konkurenční výhodu. Tato služba mě rozhodně nezklamala, a tak bych ji vřele doporučil každému, kdo je na volné noze a chce dát o svém talentu vědět.

Bc. Lukáš Beňa

specialista na překladatelské, jazykové, obsahové a mediální služby
(přijato rok po datu registrace)
PhDr. Ivona Římánková
Se svou registrací na portále Na volné noze jsem nadmíru spokojená. Práci si nemusím hledat, práce si hledá mne. Mám někdy tolik nabídek, že je opravdu nemohu všechny uspokojit. A tak si nyní mohu z nabídek i vybírat a dělat práci, která mě skutečně zajímá.

PhDr. Ivona Římánková

tlumočnice, lektorka a korektorka italštiny, francouzštiny a ruštiny, tlumočnice z polštiny
(přijato 4 roky a 12 měsíců po datu registrace)
Ing. Radek Kitner
Díky portálu Na volné noze jsem na začátku získal potřebné kontakty a hlavně se mi na základě registrace ozvali první klíčoví zákazníci pro má školení!

Ing. Radek Kitner

konzultant a lektor pro testování a SCRUM
(přijato rok a 12 měsíců po datu registrace)
Bc. Petr Myšák
Portál Na volné noze je skvělý partner pro podnikání. Nejenže je to výborný zdroj nových pracovních příležitostí, ale hlavně rozvíjí podnikání v České republice. Jsem moc rád, že jsem jeho součástí. Nepřemýšlejte nad návratností placené registrace do katalogu. Během prvních měsíců se vám zajisté vrátí.

Bc. Petr Myšák

PPC specialista a SEO konzultant
(přijato 2 roky po datu registrace)
Mgr. Jan Šimral
Registrace šla hladce a jsem s ní spokojen, tento profil mi nyní plně nahrazuje webové stránky. Jsou na něm všechny podstatné informace, navíc má web Navolnenoze.cz velmi dobrou pozici ve vyhledávání. Již v prvních měsících viděly mou prezentaci podle statistik Google Analytics stovky lidí.

Mgr. Jan Šimral

PR konzultant se specializací na sektor služeb a B2B
(přijato 6 měsíců po datu registrace)
Milan Kabelka
Chtěl bych Vám velice poděkovat za Vaše služby. S portálem mám skvělé zkušenosti. Díky němu jsem se dostal k opravdu zajímavým zakázkám, které posunuly mou práci kupředu!

Milan Kabelka

fotograf, retušér, grafik, tvůrce videí a špičkového post-processingu, pilot dronu
(přijato rok po datu registrace)
Pokračovat registrací na tomto portále >
Stránka: « Předchozí 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS