Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze


Zobrazuji č. 131-140 z celkem 218 doporučení

Laura Stanescu, MBA

Portál Na volné noze byl pro mě trefa do černého. Tento inteligentní a strategický portál mi pomohl vytvořit neočekávané cesty podnikání. Je zřejmé, že mají rozsáhlé marketingové zkušenosti zaměřené na osoby samostatně výdělečně činné. Mám v plánu zůstat jejich klientem tak dlouho, jak budou existovat, protože vím, že se mi to mnohokrát vyplatí. A přeji jim dlouhou a úspěšnou činnost! :-)

Laura Stanescu, MBA
překladatelka a tlumočnice rumunštiny, francouzštiny a angličtiny
(přijato rok a 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
Ing. Anita Pohnánová

Již odmalička mně bavila angličtina. Na vysoké škole jsem měla potřebu se v této oblasti více realizovat, začala jsem pracovat pro jazykovou školu a časem mi byla doporučena registrace na portále Na volné noze. Rozhodla jsem se pro zveřejnění svého profilu na tomto webu a za sebe můžu jen a jen doporučit! Díky portálu jsem získala hodně zajímavých klientů a potěšení z vlastní práce. Taky děkuji za profesionální přístup ze strany portálu, který spolehlivě a rychle reaguje na jakékoliv požadované změny.

Ing. Anita Pohnánová
lektorka, učitelka a překladatelka anglického jazyka
(přijato 4 roky po zveřejnění prezentace)
Ing. Ondřej Nový

Portál Na volné noze je zatím první katalog svého druhu, který považuji za opravdu kvalitní. Neplatí zde totiž klasické schéma kdo víc zaplatí je víc vidět. Přestože je v mém oboru vysoká konkurence, získal jsem i velice lukrativní zakázku, díky které můžu říct, že registrace zde je výborná investice.

Ing. Ondřej Nový
vývojář aplikací pro Android
(přijato do jednoho měsíce po zveřejnění prezentace)
RNDr. Adam Kučera, Ph.D.

Registrace na portále Na volné noze mi za necelý rok, co ji mám, přinesla desítky poptávek od zákazníků, z nichž poměrně velká část byla relevantní k mému zaměření, takže konverzní poměr je docela dobrý. Vůbec se to nedá srovnávat třeba s tím, co mi chodí do pošty na LinkedIn – Na volné noze je o několik tříd lepší ohledně relevance poptávek. I když se poplatek může zdát vysoký, už se mi mnohonásobně zaplatil. Oceňuji i profesionální přístup a vstřícnost lidí, se kterými jsem registraci a prezentaci řešil.

RNDr. Adam Kučera, Ph.D.
full stack softwarový vývojář a programátor aplikací
(přijato 7 měsíců po zveřejnění prezentace)
Barbora Peitzová

Prezentace na stránkách Na volné noze mi pomohla se odrazit a získat nové klienty. Začátky nejsou lehké a portál Na volné noze se snaží nám to usnadnit. Investice do registrace se mi hned vrátila a já díky ní už jen získávám. Registraci určitě doporučuju všem!

Barbora Peitzová
ilustrátorka a grafička
(přijato rok a 8 měsíců po zveřejnění prezentace)
Bc. Jindřich Jíra

Registrace na portále Na volné noze byla nejlepší investicí při mém přechodu na volnou nohu. Oceňuji osobní přístup a asistenci při vytvoření prezentace. Moje počáteční obavy se rozplynuly záhy po registraci, kdy mi přes Na volné noze přišla první poptávka. Nových klientů jsem během necelého tři čtvrtě roku od registrace získal hned několik. Určitě bych všem freelancerům doporučil vyzkoušet členství alespoň na rok, aby se sami přesvědčili, kolik nových klientů prostřednictvím portálu získají.

Bc. Jindřich Jíra
B2B marketingový konzultant a lektor pro Lead Generation Marketing, Lead Management a Lead Nurturing
(přijato 8 měsíců po zveřejnění prezentace)
Ing. Jan Milota

Portál Na volné noze je jedním z mých nejefektivnějších marketingových kanálů. Pro freelancera je registrace zde prostě povinnost. Nemám, co jiného dodat.

Ing. Jan Milota
tvůrce webových stránek
(přijato 2 roky po zveřejnění prezentace)
Michal Svatoň

Na portále Na volné noze jsem již od roku 2016 a za tu dobu jsem díky prezentaci, kterou zde mám, získal a hlavně poznal poměrně velkou škálu zajímavých seriozních klientů, kteří poptávali kvalitní firemní tvorbu loga a chtěli od svého loga trošku více než ostatní. Je to pro mě velká čest být součástí tak velké komunity profesionálů a všech odvážných lidí, kteří se rozhodli jít s vlastní kůží na trh a podnikat v zemi, kde to není vůbec žádný med. Podnikání nás baví a samozřejmě nám vydělává peníze a proto jsme zde. Sám portál využívám, když hledám kvalitního dodavatele na cokoliv – od textaře, webdesignéra až po fotografa. Najdu zde vše a co je nejdůležitější – spousty spolehlivých profesionálů, s kterými jsem mohl za tu dobu co tu jsem spolupracovat a zatím jsem nebyl ani jednou zklamán (na rozdíl od jiných zdrojů). Děkuji, že na jednom místě mohu najít tolik kvalitních a spolehlivých dodavatelů různých služeb. Musím také ocenit velký kus práce, který portál odvádí v rámci propojení komunity freelancerů, různých akcí a školení, které pořádá. Děkuji, že mohu být součástí takto výjimečné komunity a děkuji za skvělou práci, kterou pro nás freelancery portál odvádí.

Michal Svatoň
kreativní logotvůrce
(přijato 3 roky po zveřejnění prezentace)
Bc. Andrea Hermanová

S prezentací na portále Na volné noze jsem velmi spokojená. S registrací jsem delší dobu váhala. Nakonec pouze lituji toho, že jsem do toho nešla dříve. Registrační poplatek se mi brzy vrátil, v podstatě do několika dní. Díky portálu jsem se také dostala k mnoha zajímavým projektům. Vřele doporučuji!

Bc. Andrea Hermanová
překladatelka angličtiny a korektorka
(přijato 4 měsíce po zveřejnění prezentace)
BcA. Karolína Tůmová

Registrace na portále Na volné noze bylo výborné rozhodnutí a jsem velice ráda, že jej mohu doporučit všem, kteří shánějí nové zákazníky či chtějí začít podnikat. Ozvala se mi spousta lidí poptávající mé služby a vznikly tak i dlouhodobé spolupráce, které mě baví. Díky školením a registraci jsem tak získala kvalitní podporu v oblasti podnikání. Opravdu tuto službu mohu všem doporučit.

BcA. Karolína Tůmová
grafická designérka
(přijato 11 měsíců po zveřejnění prezentace)