Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze


Zobrazuji č. 131-140 z celkem 219 doporučení

Sabina Poláková

Registraci na portále Na volné noze mohu jedině doporučit. Přináší mi nové zakázky a klienty, pocit přináležitosti ke komunitě volnonožců a možnost účasti na zajímavých networkingových akcích. Když se mě občas někdo z kolegů volnonožců nejen z mého oboru zeptá, jestli má do registrace jít, říkám jednoznačně ANO! :)

Sabina Poláková
tlumočnice angličtiny a francouzštiny
(přijato 3 roky po zveřejnění prezentace)
Jan Smrž

Portál Na volné noze mi změnil kariérní život. Během pár dnů od zveřejnění mé osobní prezentace jsem získal velké množství zakázek. Je to skvělé a opravdu to funguje. Vřelé díky!

Jan Smrž
3D grafik se specializací na statické vizualizace a rendery
(přijato do jednoho měsíce po zveřejnění prezentace)
Bc. Miroslav Volovec

Registrace na portále Na volné noze mi přinesla spoustu zajímavých kontaktů. Ač jsem se plně na volnou nohu vrhnul teprve nedávno, už jsem musel několik zakázek odmítnout, protože mám plno. Portál využívám i pro vlastní hledání lidí na spolupráci a prozatím mám jen dobré zkušenosti. Takže určitě super, neváhejte a registrujte se!

Bc. Miroslav Volovec
full stack vývojář se zaměřením na vývoj mobilních aplikací, e-shopů a aplikací na platformě Shopify
(přijato 3 měsíce po zveřejnění prezentace)
Marek Sirkovský

K registraci na portále Na volné noze jsem se dostal skrz knížku Roberta Vlacha. A musím říct, že obě investice, jak koupě knížky, tak i zaplacení členství, se mi bohatě (i s úroky) vrátily během jednoho měsíce. Jak knížku tak i registraci můžu všem volnonožcům vřele doporučit.

Marek Sirkovský
vývojář webových aplikací a konzultant
(přijato 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
Laura Stanescu, MBA

Portál Na volné noze byl pro mě trefa do černého. Tento inteligentní a strategický portál mi pomohl vytvořit neočekávané cesty podnikání. Je zřejmé, že mají rozsáhlé marketingové zkušenosti zaměřené na osoby samostatně výdělečně činné. Mám v plánu zůstat jejich klientem tak dlouho, jak budou existovat, protože vím, že se mi to mnohokrát vyplatí. A přeji jim dlouhou a úspěšnou činnost! :-)

Laura Stanescu, MBA
překladatelka, tlumočnice a vaše pravá ruka pro jazyky: rumunština, francouzština, angličtina
(přijato rok a 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
Ing. Anita Pohnánová

Již odmalička mně bavila angličtina. Na vysoké škole jsem měla potřebu se v této oblasti více realizovat, začala jsem pracovat pro jazykovou školu a časem mi byla doporučena registrace na portále Na volné noze. Rozhodla jsem se pro zveřejnění svého profilu na tomto webu a za sebe můžu jen a jen doporučit! Díky portálu jsem získala hodně zajímavých klientů a potěšení z vlastní práce. Taky děkuji za profesionální přístup ze strany portálu, který spolehlivě a rychle reaguje na jakékoliv požadované změny.

Ing. Anita Pohnánová
lektorka, učitelka a překladatelka anglického jazyka
(přijato 4 roky po zveřejnění prezentace)
Ing. Ondřej Nový

Portál Na volné noze je zatím první katalog svého druhu, který považuji za opravdu kvalitní. Neplatí zde totiž klasické schéma kdo víc zaplatí je víc vidět. Přestože je v mém oboru vysoká konkurence, získal jsem i velice lukrativní zakázku, díky které můžu říct, že registrace zde je výborná investice.

Ing. Ondřej Nový
vývojář aplikací pro Android
(přijato do jednoho měsíce po zveřejnění prezentace)
RNDr. Adam Kučera, Ph.D.

Registrace na portále Na volné noze mi za necelý rok, co ji mám, přinesla desítky poptávek od zákazníků, z nichž poměrně velká část byla relevantní k mému zaměření, takže konverzní poměr je docela dobrý. Vůbec se to nedá srovnávat třeba s tím, co mi chodí do pošty na LinkedIn – Na volné noze je o několik tříd lepší ohledně relevance poptávek. I když se poplatek může zdát vysoký, už se mi mnohonásobně zaplatil. Oceňuji i profesionální přístup a vstřícnost lidí, se kterými jsem registraci a prezentaci řešil.

RNDr. Adam Kučera, Ph.D.
full stack softwarový vývojář a programátor aplikací
(přijato 7 měsíců po zveřejnění prezentace)
Bc. Jindřich Jíra

Registrace na portále Na volné noze byla nejlepší investicí při mém přechodu na volnou nohu. Oceňuji osobní přístup a asistenci při vytvoření prezentace. Moje počáteční obavy se rozplynuly záhy po registraci, kdy mi přes Na volné noze přišla první poptávka. Nových klientů jsem během necelého tři čtvrtě roku od registrace získal hned několik. Určitě bych všem freelancerům doporučil vyzkoušet členství alespoň na rok, aby se sami přesvědčili, kolik nových klientů prostřednictvím portálu získají.

Bc. Jindřich Jíra
B2B marketingový konzultant a lektor pro Lead Generation Marketing, Lead Management a Lead Nurturing
(přijato 8 měsíců po zveřejnění prezentace)
Ing. Jan Milota

Portál Na volné noze je jedním z mých nejefektivnějších marketingových kanálů. Pro freelancera je registrace zde prostě povinnost. Nemám, co jiného dodat.

Ing. Jan Milota
tvůrce webových stránek
(přijato 2 roky po zveřejnění prezentace)