Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Registrace > Doporučení > 14. stránka výpisu

Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 131140 z celkem 200 doporučení od profesionálů registrovaných na portále Na volné noze:
Martin Dlouhý
Portál Na volné noze mi dost pomohl v době, kdy jsem přešel na volnou nohu. Tato prezentace mi přinesla poměrně dost poptávek a některé jsou velmi zajímavé, takže rozhodně se vyplatí investovat a založit si zde profil!

Martin Dlouhý

online marketér pro e-shopy
(přijato rok po datu registrace)
Jakub Kantor
Portál Na volné noze představuje víc než jen samostatný seznam profesionálů. Součástí projektu Na volné noze jsou workshopy, školení, komunita (poznávání dalších profesionálů), kniha Na volné noze („Bible“ pro volnonožce) a hlavně Robert Vlach, který se svým týmem, žene celý projekt kupředu. Jsem rád, že mohu být součástí Na volné noze.

Jakub Kantor

grafický designér a brand konzultant
(přijato 2 měsíce po datu registrace)
Viktor Malcev
Na portále Navolnenoze.cz jsem se zaregistroval letos v lednu 2018. Byl jsem mile překvapený, kolik se mě začalo ozývat nových potenciálních klientů, kteří na můj profil narazili právě díky tomuto portálu. Klienty jsem měl již předtím, ale nyní registruji 100% nárůst zajmu o mé služby. Je to i vidět na návštěvnosti mých osobních stránek. Investice vložená do zápisu se mě tak již po prvním měsíci několikanásobně vrátila.

Viktor Malcev

konzultant online marketingu a e-commerce
(přijato 3 týdny po datu registrace)
MgA. Kateřina Pechalová
Registrace na portále Na volné noze bylo výborné rozhodnutí a doporučuji to všem, kteří shánějí nové zákazníky. Ozvala se mi spousta lidí poptávající mé služby a vznikly i dlouhodobé spolupráce v oboru, který mě baví.

MgA. Kateřina Pechalová

počítačová grafička se specializací na 3D animace a webdesignérka
(přijato rok po datu registrace)
Edvard Miškej
Když jsem před lety zvažoval, zda se zaregistrovat na portále Na volné noze, byl jsem dost nedůvěřivý. Zažil jsem již mnoho všelijakých katalogů a portálů, ale nic z toho nefungovalo. Portál Na volné noze mi dnes přivádí relevantní zákazníky a funguje velmi dobře i v rámci celé skupiny profesionálů na volné noze. Zajímavý je i systém školení, setkávání a seminářů pro členy této komunity.

Edvard Miškej

video producent, režisér a kameraman
(přijato 3 roky a půl po datu registrace)
Mgr. Roman Věžník
Měl jsem to štěstí, že se mi podařilo objevit komunitu Na volné noze ještě předtím, než se ze mě stal freelancer. Moc dobře si uvědomuji, kolika přešlapů, zaškobrtnutí a chybných kroků jsem díky ní byl ušetřen. Nejprve jsem pročetl každičký článek na blogu, pak si pořídil všeobsažnou knihu, zaplatil si registraci, začal jezdit na think-tanky a nakonec nasával cenné know-how i na dvojdenním školení. Ke všem těmto zdrojům se často a rád vracím, protože mi pomáhají posouvat mé podnikání na vyšší úroveň.

Mgr. Roman Věžník

copywriter
(přijato rok po datu registrace)
Martin Gorol
Nějakou dobu jsem váhal, jestli se zaregistruji na portále Na volné noze, ale nakonec jsem se k tomu odhodlal a od té doby nelituji. Díky jednoduché registraci a pochopitelnému poplatku jsem získal hodně krátkodobých a dlouhodobých zakázek. Rozhodně budu prodlužovat na další roky.

Martin Gorol

UI a UX designér
(přijato 9 měsíců po datu registrace)
Ing. Marek Čevelíček
Portál Na volné noze doporučuji už hodně let svým klientům, kteří shánějí šikovné odborníky. Zápisy tady mají často lidé, které nějakým způsobem znám a znám také jejich práci. Mně osobně mile překvapila kvalita poptávek, které odtud chodí. Těžko bych hledal lepší katalog odborníků.

Ing. Marek Čevelíček

UX designér se specializací na e-shopy a webové aplikace
(přijato 7 měsíců po datu registrace)
Ing. Pavel Svoboda
Registraci na portále Na volné noze bych doporučil každému začínajícímu podnikateli. Získal jsem díky tomu mnoho zajímavých klientů a kontaktů, ke kterým bych se jinak nikdy nedostal. Navolnenoze.cz je povinnost pro každého volnonožce, který chce zvýšit svoji šanci na úspěšné podnikání.

Ing. Pavel Svoboda

3D grafik, designér a architekt
(přijato 3 roky a 9 měsíců po datu registrace)
Mgr. Alžběta Smejkalová
Portál Na volné noze doporučuji každému freelancerovi. Je to odrazový můstek pro vaše podnikání. Pokud začínáte, prezentace na tomto webu by měla být první věc, kterou si zařídíte. Zákaznická podpora vám pomůže nastavit prezentaci a poradí, jaké informace by měla obsahovat. Navíc získáte přístup ke spoustě užitečných informací a z první ruky i upozornění na školení, která vám pomohou vaše podnikání rozvíjet. Z vlastní zkušenosti vím, že kolem tohoto webu vznikla skupina opravdových profesionálů, kteří se nezdráhají sdílet vlastní zkušenosti.

Mgr. Alžběta Smejkalová

překladatelka angličtiny a francouzštiny, tlumočnice francouzského jazyka
(přijato rok a 4 měsíce po datu registrace)
Pokračovat registrací na tomto portále >
Stránka: « Předchozí 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS