Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Registrace > Doporučení > 14. stránka výpisu

Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 131140 z celkem 192 doporučení od profesionálů registrovaných na portále Na volné noze:
Bc. Pavel Novotný
Na portále Na Volné noze jsem zaregistrovaný již několik let. Stále mi přivádí nové poptávky. Z oborových katalogů, v kterých jsem kdy byl registrovaný, mohu říci, že patří mezi nejlepší. Investice do registrace se již několikanásobně vrátila.

Bc. Pavel Novotný

konzultant online marketingu se specializací na SEO a PPC
(přijato 3 roky a 2 měsíce po datu registrace)
Ing. Lucie Onderčaninová
K prezentaci na portálu Na volné noze jsem se vrátila po dvouleté odmlce, kdy jsem se věnovala jinému projektu. Má činnost začínala na základě osobních referencí, nejprve známí, potom známí známých. To pro mě bylo na začátku těžké, měla jsem spoustu práce, ale známým jsem si nedokázala říct o přiměřenou odměnu. Díky portálu Na volné noze jsem získala nové klienty a tento problém skončil. Už při první registraci se mi náklady na prezentaci vrátily v podstatě okamžitě, od prvního klienta, který mne takto vyhledal.

Ing. Lucie Onderčaninová

poradkyně v oblasti organizace, dotací a grantů pro neziskové organizace
(přijato do týdne po datu registrace)
Ing. Michal Haltuf, FRM
Na portále Na volné noze jsem registrovaný od března 2016, tedy nějakých 19 měsíců. Za tu dobu mi díky mé prezentaci na tomto webu přišlo několik desítek velmi zajímavých a kvalitních poptávek, a to i navzdory poměrně velké konkurenci v mém oboru. Registraci tedy vřele doporučuji, nevím o jiném marketingovém kanálu v ČR, ve kterém bych své peníze na propagaci mohl investovat efektivněji.

Ing. Michal Haltuf, FRM

vývojář webových aplikací, specialista na WordPress a PPC
(přijato rok a půl po datu registrace)
Michaela Melišíková
Registraci na portále Na volné noze považuji za velmi důležitý obrat ve svém podnikání. Přibližně po třech týdnech se mi investice vrátila, navíc jsem již získala několik spokojených klientů, kteří se na mne obrátili dokonce vícekrát. Velice si vážím ochoty a lidského přístupu týmu při zřizování prezentace a řešení dotazů apod. Pravidelně čtu všechny články a momentálně čerpám spoustu skvělých postřehů z knihy Na volné noze a těším se, že se s Robertem Vlachem a jeho kolegy setkám na některém školení. Prezentaci mohu vřele doporučit všem, kteří nemají strach se zviditelnit a mají radost z každého nového klienta, kterého díky tomuto portálu jistě získají. Je radost být na volné noze! :-)

Michaela Melišíková

překladatelka a tlumočnice anglického jazyka
(přijato 2 měsíce po datu registrace)
Tomáš Stýskala
Před registrací do katalogu jsem si nebyl jistý, ale po registraci nelituji ani den a každému ji vřele doporučuji. Po roce mohu totiž s klidným svědomím říci, že registrace pro mě měla takový přínos, že jsem si ji nyní zaplatil na dalších 5 let dopředu. Jako SEO specialista jsem se setkal s řadou katalogů, ale není nic lepšího než tato osobní dobrá zkušenost, kterou mohu šířit dál a je to to nejmenší, co mohu udělat.

Tomáš Stýskala

SEO specialista a konzultant internetového marketingu
(přijato rok po datu registrace)
Ing. Pavel Drábek
Zápis v katalogu profesionálů Na volné noze je pro mě kvalitním zdrojem nových poptávek. Jako PPC specialista jsem zvyklý sledovat návratnost investic do každé reklamy. Placený zápis Na volné noze je v tomto ohledu jedna z nejlepších investic, které může freelancer udělat.

Ing. Pavel Drábek

PPC specialista
(přijato rok po datu registrace)
Radim Hasalík
S návratem na volnou nohu jsem si znovu obnovil svůj profil. Dává mi to smysl, protože díky němu se mi ozývají noví zákazníci. Prezentaci na Navolnenoze.cz doporučuji každému živnostníkovi, který působí ve službách.

Radim Hasalík

srdcař online marketingu
(přijato 4 měsíce po datu registrace)
Martin Dlouhý
Portál Na volné noze mi dost pomohl v době, kdy jsem přešel na volnou nohu. Tato prezentace mi přinesla poměrně dost poptávek a některé jsou velmi zajímavé, takže rozhodně se vyplatí investovat a založit si zde profil!

Martin Dlouhý

online marketér pro e-shopy
(přijato rok po datu registrace)
Darja Janíčková
Registrace na portále Na volné noze byla pro mé podnikání zásadní. Lidé, kteří si mě přes portál našli, se stali mými klienty. Prezentace na portále viditelně funguje jako záruka kvality. Mně osobně také registrace pomohla vystoupit z komfortní zóny a být vidět. Portál Na volné noze vždy doporučuje jen ty nejlepší profesionály. Navíc zvýhodnění v rámci akce Krok vpřed je opravdu bohaté a velmi podpůrné pro podnikání obecně. Kudy chodím, tudy portál doporučuji. Mně se tato investice vrátila hodně rychle :)

Darja Janíčková

virtuální asistentka pro lektory a podnikatele
(přijato 2 roky po datu registrace)
Jakub Mierva
Portál nezávislých profesionálu Na volné noze mohu vřele doporučit. Díky němu jsem dostal spoustu nabídek práce na jednorázových grafických projektech. S některými klienty jsem navázal dlouhodobou spolupráci. Služeb portálu využívám již třetím rokem. Díky!

Jakub Mierva

grafický designér
(přijato rok a 13 měsíců po datu registrace)
Pokračovat registrací na tomto portále >
Stránka: « Předchozí 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS