Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze


Zobrazuji č. 131-140 z celkem 225 doporučení

Pavel Mareš

Portál Na volné noze mi zajišťuje propagaci v oboru, kde je velmi vysoká konkurence. Právě zde se mohu prezentovat jako mnoho dalších profesionálů a ukázat své reference rovnocenně s nimi. Klienti si tak mohou vybírat nehledě na grafickou stránku webu a volit z opravdových profíků v oboru. Díky portálu Na volné noze se zvýšila důvěryhodnost mých prací, což byl jeden z důvodů, proč jsem přistoupil k registraci.

Pavel Mareš
grafický designér a tvůrce webů na WordPressu
(přijato do jednoho měsíce po zveřejnění prezentace)
Jiří Wolf

Registrace do portálu Na volné noze byl krok správným směrem. Přichází odtud poptávky jak od malých, tak i od středně velkých firem, z čehož mám osobně radost. Za mě velká spokojenost.

Jiří Wolf
PPC konzultant a online marketér
(přijato 2 měsíce po zveřejnění prezentace)
Jana Šmerdová

Na katalog Na volné noze jsem dlouho slýchala pozitivní reference od podnikatelů ve svém okolí, ale měla jsem pocit, že to nepotřebuji, když mám dost zakázek. Zpětně mohu snad jen litovat, že jsem si registraci neudělala dřív. Díky kvalitnějším a relevantnějším poptávkám jsem se posunula k mnohem zajímavějším projektům a dostala se ke spolupráci s mnoha skvělými profesionály. Navíc jsem zde objevila báječnou podnikatelskou komunitu. Zkrátka mi spojení s portálem Na volné noze pomohlo podnikatelsky i profesně vyrůst. Proto doporučuji registraci i těm, kdo podobně jako já, váhají kvůli „vytíženosti“.

Jana Šmerdová
specialistka na online marketing se zaměřením na SEO
(přijato 2 roky po zveřejnění prezentace)
Petra Gregušová, DiS.

Registraci na portále Na volné noze mohu rozhodně doporučit. Nejenže mi již přivedla několik zajímavých klientů, kteří by mě jinak možná neobjevili, ale líbí se mi i další aktivity. Např. newsletter s tipy na zajímavé články, podcasty, možnost jít na přednášky atd. Také velice ráda poslouchám rozhovory s ostatními volnonožci.

Petra Gregušová, DiS.
grafická designérka a art directorka
(přijato rok a 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
Sabina Poláková

Registraci na portále Na volné noze mohu jedině doporučit. Přináší mi nové zakázky a klienty, pocit přináležitosti ke komunitě volnonožců a možnost účasti na zajímavých networkingových akcích. Když se mě občas někdo z kolegů volnonožců nejen z mého oboru zeptá, jestli má do registrace jít, říkám jednoznačně ANO! :)

Sabina Poláková
tlumočnice angličtiny a francouzštiny
(přijato 3 roky po zveřejnění prezentace)
Jan Smrž

Portál Na volné noze mi změnil kariérní život. Během pár dnů od zveřejnění mé osobní prezentace jsem získal velké množství zakázek. Je to skvělé a opravdu to funguje. Vřelé díky!

Jan Smrž
3D grafik se specializací na statické vizualizace a rendery
(přijato do jednoho měsíce po zveřejnění prezentace)
Ing. Renata Novotná

Na portál Na volné noze jsem se registrovala v jednom z prvních kroků v začátku podnikání. A klienti tam opravdu chodí! Zhruba polovinu zakázek mám skutečně díky tomu, že si mě klienti vybrali tady.

Ing. Renata Novotná
konzultantka procesního řízení, organizátorka práce a pracovních kompetencí
(přijato rok a 10 měsíců po zveřejnění prezentace)
Bc. Miroslav Volovec

Registrace na portále Na volné noze mi přinesla spoustu zajímavých kontaktů. Ač jsem se plně na volnou nohu vrhnul teprve nedávno, už jsem musel několik zakázek odmítnout, protože mám plno. Portál využívám i pro vlastní hledání lidí na spolupráci a prozatím mám jen dobré zkušenosti. Takže určitě super, neváhejte a registrujte se!

Bc. Miroslav Volovec
full stack vývojář se zaměřením na vývoj mobilních aplikací, e-shopů a aplikací na platformě Shopify
(přijato 3 měsíce po zveřejnění prezentace)
Marek Sirkovský

K registraci na portále Na volné noze jsem se dostal skrz knížku Roberta Vlacha. A musím říct, že obě investice, jak koupě knížky, tak i zaplacení členství, se mi bohatě (i s úroky) vrátily během jednoho měsíce. Jak knížku tak i registraci můžu všem volnonožcům vřele doporučit.

Marek Sirkovský
vývojář webových aplikací a konzultant
(přijato 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
Laura Stanescu, MBA

Portál Na volné noze byl pro mě trefa do černého. Tento inteligentní a strategický portál mi pomohl vytvořit neočekávané cesty podnikání. Je zřejmé, že mají rozsáhlé marketingové zkušenosti zaměřené na osoby samostatně výdělečně činné. Mám v plánu zůstat jejich klientem tak dlouho, jak budou existovat, protože vím, že se mi to mnohokrát vyplatí. A přeji jim dlouhou a úspěšnou činnost! :-)

Laura Stanescu, MBA
překladatelka a tlumočnice rumunštiny, francouzštiny a angličtiny
(přijato rok a 11 měsíců po zveřejnění prezentace)