Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze


Zobrazuji č. 121-130 z celkem 223 doporučení

Ing. Pavel Drábek

Zápis v katalogu profesionálů Na volné noze je pro mě kvalitním zdrojem nových poptávek. Jako PPC specialista jsem zvyklý sledovat návratnost investic do každé reklamy. Placený zápis Na volné noze je v tomto ohledu jedna z nejlepších investic, které může freelancer udělat.

Ing. Pavel Drábek
PPC specialista
(přijato 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
Radim Hasalík

S návratem na volnou nohu jsem si znovu obnovil svůj profil. Dává mi to smysl, protože díky němu se mi ozývají noví zákazníci. Prezentaci na Navolnenoze.cz doporučuji každému živnostníkovi, který působí ve službách.

Radim Hasalík
srdcař online marketingu
(přijato 3 měsíce po zveřejnění prezentace)
Martin Dlouhý

Portál Na volné noze mi dost pomohl v době, kdy jsem přešel na volnou nohu. Tato prezentace mi přinesla poměrně dost poptávek a některé jsou velmi zajímavé, takže rozhodně se vyplatí investovat a založit si zde profil!

Martin Dlouhý
online marketér pro e-shopy
(přijato 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
Jakub Kantor

Portál Na volné noze představuje víc než jen samostatný seznam profesionálů. Součástí projektu Na volné noze jsou workshopy, školení, komunita (poznávání dalších profesionálů), kniha Na volné noze („Bible“ pro volnonožce) a hlavně Robert Vlach, který se svým týmem, žene celý projekt kupředu. Jsem rád, že mohu být součástí Na volné noze.

Jakub Kantor
grafický designér a brand konzultant
(přijato 1 měsíc po zveřejnění prezentace)
MgA. Kateřina Pechalová

Registrace na portále Na volné noze bylo výborné rozhodnutí a doporučuji to všem, kteří shánějí nové zákazníky. Ozvala se mi spousta lidí poptávající mé služby a vznikly i dlouhodobé spolupráce v oboru, který mě baví.

MgA. Kateřina Pechalová
počítačová grafička se specializací na 3D animace a webdesignérka
(přijato 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
Edvard Miškej

Když jsem před lety zvažoval, zda se zaregistrovat na portále Na volné noze, byl jsem dost nedůvěřivý. Zažil jsem již mnoho všelijakých katalogů a portálů, ale nic z toho nefungovalo. Portál Na volné noze mi dnes přivádí relevantní zákazníky a funguje velmi dobře i v rámci celé skupiny profesionálů na volné noze. Zajímavý je i systém školení, setkávání a seminářů pro členy této komunity.

Edvard Miškej
video producent, režisér a kameraman
(přijato 3 roky po zveřejnění prezentace)
Mgr. Roman Věžník

Měl jsem to štěstí, že se mi podařilo objevit komunitu Na volné noze ještě předtím, než se ze mě stal freelancer. Moc dobře si uvědomuji, kolika přešlapů, zaškobrtnutí a chybných kroků jsem díky ní byl ušetřen. Nejprve jsem pročetl každičký článek na blogu, pak si pořídil všeobsažnou knihu, zaplatil si registraci, začal jezdit na think-tanky a nakonec nasával cenné know-how i na dvojdenním školení. Ke všem těmto zdrojům se často a rád vracím, protože mi pomáhají posouvat mé podnikání na vyšší úroveň.

Mgr. Roman Věžník
copywriter
(přijato 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
Martin Gorol

Nějakou dobu jsem váhal, jestli se zaregistruji na portále Na volné noze, ale nakonec jsem se k tomu odhodlal a od té doby nelituji. Díky jednoduché registraci a pochopitelnému poplatku jsem získal hodně krátkodobých a dlouhodobých zakázek. Rozhodně budu prodlužovat na další roky.

Martin Gorol
UI a UX designér
(přijato 8 měsíců po zveřejnění prezentace)
Ing. Marek Čevelíček

Portál Na volné noze doporučuji už hodně let svým klientům, kteří shánějí šikovné odborníky. Zápisy tady mají často lidé, které nějakým způsobem znám a znám také jejich práci. Mně osobně mile překvapila kvalita poptávek, které odtud chodí. Těžko bych hledal lepší katalog odborníků.

Ing. Marek Čevelíček
UX designér se specializací na e-shopy a webové aplikace
(přijato 6 měsíců po zveřejnění prezentace)
Ing. Dominika Roháčová

Na portál Na volné noze jsem se zaregistrovala v roce 2017 a jsem strašně ráda, že jsem tento krok udělala. Umožnilo mi to získat první klienty, které každý začínající nováček potřebuje, a zároveň poznat úžasné lidi, kteří jsou nejenom mými kolegy, ale i přáteli. Členství si rozhodně prodloužím a registraci jednoznačně doporučuji i dalším nadšeným profesionálům na volné noze.

Ing. Dominika Roháčová
správce sociálních sítí, copywriter a kreativec
(přijato 11 měsíců po zveřejnění prezentace)