Akce pro freelancery a podnikatele

Vybíráme pro vás to nejzajímavější ze stovek českých i zahraničních zdrojů a vydáváme také spoustu vlastního obsahu. Připravují Dan Šácha a Robert Vlach. Dobré tipy vítány.

Odběr newsletteru

Odebírejte nejdůležitější novinky ze světa podnikání na volné noze. Každý měsíc zdarma ve vašem emailu:

i

Ochrana soukromí: Váš email bude zachován v tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnut. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu na konci každé zprávy.

Zobrazuji č. 11-20 z 218 novinek v kategorii

Video pozvánka do Drážďan

Tady je krátká videopozvánka na naše mezinárodní setkání freelancerů 20–21. června v německých Drážďanech, které jsou hned za hranicemi a vlakem i autem je to z Česka kousek. Akci spolupořádá naše sesterská freelance komunita Freelancing.eu a Impact Hub Dresden, jste opravdu srdečně zváni!

Přihláška je zdarma, další info najdete v události na LinkedIn a Facebooku.

Na cestě: Momentky ze SIT Portu

Jaké bylo páteční setkání volnonožců Na volné noze Na cestě v Plzni? Opět velmi povedené! A tady jsou momentky z akce.

Spolu s 30+ freelancery jsme si užili prohlídku celé, krásně zrekonstruované budovy TechToweru, bývalého pivovaru, kterou můžete vidět i na fotkách.

A protože se událost konala v prodlouženém formátu, měli jsme i hodně prostoru na debatu, která se tentokrát protáhla na téměř 4 hodiny — 1. část s Robertem Vlachem se věnovala podnikání na volné noze, v té druhé se pak představil AI konzultant Jan Romportl, který mluvil mj. o umělé inteligenci v kontextu kariérních a celospolečenských změn.

Děkujeme všem za účast a milá setkání!

Akci jsme spolupořádali s TechTower a coworkingem SIT Port, který je jeho součástí a je zaměřený na technologie a inovace. Celému týmu bychom taky moc rádi ještě jednou poděkovali.

Nejbližší setkání ze série Na cestě se koná 7.6. v Litomyšli.

Budoucí pozvánky najdete v našem newsletteru.

Coworking Kočárovna Litomyšl

V pátek 7.6. se koná naše setkání Na volné noze Na cestě v coworkingu Kočárovna v Litomyšli.

Coworking Kočárovna je sdílený prostor, který můžete využít jako svou kancelář, studovnu nebo klubovnu. V základu se jedná o místo s několika pracovními boxy pro práci freelancerů. Jeho součástí je relax zóna se sedacími vaky fatboy a jednací zóna s křesílky. Celý prostor lze navíc z kancelářského uspořádání ve chvíli proměnit na přednáškovou místnost s kapacitou až 70 diváků, tělocvičnu, opravdu velkou zasedačku nebo fotoateliér.

Na cestě → Ostrava, Impact Hub

Přijďte s námi strávit příjemné odpoledne v Ostravě prací a navazováním kontaktů s jinými profíky na volné noze — už 17. června od 13 do 18 hod. v úžasném prostředí coworkingu Impact Hub Ostrava.

Zapojit se můžete také do debaty o podnikání s Robertem Vlachem a speciálním hostem setkání, digitální koučkou a spoluzakladatelkou komunity Volnonožci F≈M Markétou Ubíkovou.

Účast je zdarma a nemusíte se nikam předem hlásit — stačí zakliknout účast na Facebooku nebo LinkedIn a dorazit v dobré náladě.

Na cestě: Momentky z Pardubic

Pondělní setkání volnonožců v Pardubicích se moc povedlo! Koukněte na pár fotek z akce.

V růžovém coworkingu P-PINK se nás sešlo kolem 40 profesionálů napříč různými obory. Někteří dorazili i z docela velké dálky a místní nám říkali, že to byl zatím největší meetup, jaký v coworku měli.

Mnoho příjemných setkání a taky dvě podnětné podnikatelské debaty — ta s Robertem Vlachem se z velké části týkala cenotvorby, naceňování a zdražování služeb. Speciálním hostem 2. části pak byl Víťa Válka, který mluvil mj. o karavanovém nomádství a investování času do startupů.

Moc děkujeme taky celému týmu P-PINKu za pohostinnost a skvělou spolupráci!

Další setkání ze série Na cestě se koná už v pátek 31.5. v Plzni.

Budoucí pozvánky najdete v našem newsletteru.

Na cestě: Momentky z Impact Hubu

Koukněte na pár fotek z našeho velice vydařeného pátečního setkání freelancerů v Praze!

V pražském Impact Hubu se nás sešla více než stovka volnonožců z mnoha oborů. Prošli jsme si a vyzkoušeli krásný coworking a navázali spoustu nových kontaktů. Na programu byly i dvě podnikatelské debaty — s Bohdanou Goliášovou o práci s nadšením tvůrců a s Robertem Vlachem o podnikání na volné noze a pokročilé cenotvorbě.

Děkujeme taky celému týmu Impact Hubu za spolupořádání a příjemnou spolupráci.

Nejbližší setkání ze série Na cestě se koná už dnes 27.5. v Pardubicích.

Budoucí pozvánky najdete v našem newsletteru.

Video ze srazu v Praze

Podívejte se na minutové video videotvůrkyně Zuzany Havlínové, které ilustruje fantastickou atmosféru pátečního setkání freelancerů Na volné noze Na cestě v Impact Hubu Praha D10 💙

SIT Port coworking

V pátek 31.5. se koná naše setkání Na volné noze Na cestě v plzeňském coworkingu SIT-Port.

SIT Port je technologicky a byznysově zaměřený coworking, který je součástí TechToweru. Nabízí špičkové kancelářské zázemí pro práci v komunitě podobně zaměřených profesionálů a technologických inovátorů.

TechTower je jedním z nejmodernějších technologických parků v ČR. Nabízí zázemí a kanceláře pro inovativní firmy, technologické nadšence, programátory a začínající podnikatele. Poskytuje coworkingové prostory, multifunkční sál, jídelnu či prototypovou dílnu, kde se nápady mění ve skutečnost.

Sdílejte a diskutujte: Facebook Twitter LinkedIn Trvalý odkaz

Na cestě → Litomyšl, Kočárovna

Přijďte s námi strávit příjemné odpoledne v Litomyšli prací a navazováním kontaktů s jinými profíky na volné noze — už 7. června od 13 do 18 hod. v inspirativním prostředí coworkingu Kočárovna na Zámeckém návrší.

Zapojit se můžete také do debaty o podnikání s Robertem Vlachem a speciálním hostem setkání, autorem knihy Časotvorba Tomášem Vachudou.

Účast je zdarma a nemusíte se nikam předem hlásit — stačí zakliknout účast na Facebooku nebo LinkedIn a dorazit v dobré náladě.

P-PINK coworking

V pondělí 27.5. se koná naše setkání Na volné noze Na cestě v pardubickém coworkingu P-PINK.

P-PINK coworking je součástí podnikatelského inkubátoru P-PINK, který vznikl v roce 2017 s jednoduchou, ale silnou vizí: odstranit překážky k úspěchu pro podnikatele tím, že jim nabídne mentoring, vzdělávání a rozsáhlou síť kontaktů, které jsou klíčové pro úspěšnou realizaci jejich nápadů. Coworking nabízí skvělé zázemí pro práci, zasedačku i digitální lab. Více na P-pink.cz/coworking.

Newsletter

Nejdůležitější novinky ze světa podnikání na volné noze.
Každý měsíc zdarma ve vašem emailu:

Ochrana soukromí: Váš email bude zachován v tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnut. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu na konci každé zprávy.

200+ top zdrojů, které sledujeme za vás
Pro freelancery i ostatní podnikatele
Široký záběr ve správném kontextu
Exkluzivní obsah a úvod v každém vydání
Od roku 2009 nepřetržitě každý měsíc
Žádný spam a 100% soukromí