Blog o podnikání na volné noze

Tento blog vydáváme od roku 2005. V archivu najdete články o všech možných tématech, které s prací freelancerů souvisejí.

Odběr newsletteru

Odebírejte nejdůležitější novinky ze světa podnikání na volné noze. Každý měsíc zdarma ve vašem emailu:

i

Ochrana soukromí: Váš email bude zachován v tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnut. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu na konci každé zprávy.

Zobrazuji č. 191-200 z 268 článků v blogu

Odběr novinek o podnikání na volné noze emailem

Chcete-li být průběžně informováni o zajímavých novinkách v oblasti nezávislého podnikání, můžete nyní začít odebírat zdarma náš pravidelný newsletter. Každý email bude obsahovat odkaz na nově vydaný článek a stručný přehled dalších tipů či aktualit.

Číst dál

Reportáž ze čtvrtého setkání nezávislých profesionálů

Letošní sraz lidí na volné noze se velmi vydařil a jako vždy proběhl v uvolněné a přátelské atmosféře. Setkání jsme oproti minulým ročníkům prodloužili a přesunuli do vinařského městečka Valtice, které je pro společenské akce jako dělané.

Číst dál

Podpora nezávislých profesionálů v zemích EU

Náš průzkum organizací a projektů podporujících podnikání lidí na volné noze odhalil zajímavé možnosti, ale také velké rozdíly mezi zeměmi. Z výsledků jsme sestavili praktický seznam odkazů.

Číst dál

Reklama

Placená reklama představuje relativně nákladný způsob propagace nezávislého podnikání, přičemž riziko nízké účinnosti nese většinou zadavatel. Řešením je inteligentní marketing; reklamní plán a rozpočet členěný na jednotlivé kampaně.

Číst dál

Webové stránky

Úspěšná internetová prezentace, která by prodávala a reprezentovala zároveň, je dosažitelná pro většinu nezávislých profesionálů. Moderní tvorba www stránek je ale nákladná a laik kvalitu nepozná, proto nesmí podcenit přípravu.

Číst dál

Vysoké napětí

Desková hra Vysoké napětí je momentálně nejlepším herním titulem s podnikatelskou tematikou v češtině. Jednoduchá pravidla s malým podílem náhody, strhující hratelnost a velká různorodost herních situací jsou zárukou napínavé zábavy na mnoho večerů.

Číst dál

Výpověď

Odchod ze zaměstnání do podnikání na volné noze je jedním z klíčových profesních okamžiků. Odejít s grácií je vždy lepší než uspěchané ukončení pracovního poměru výpovědí podle jednotného vzoru.

Číst dál

O podnikavé koze

Štědrovečerní Gatova pohádka s ilustracemi Adély Moravcové jako vánoční dáreček pro malé, menší a nejmenší děti.

Číst dál

Výroční zpráva 2008

V uplynulém roce dostal portál Na volné noze zcela novou podobu a webové rozhraní pro registrované uživatele. Komunita nezávislých profesionálů se opět rozrostla a v příštím roce bychom chtěli více prozkoumat možnosti mezinárodní spolupráce.

Číst dál

Finanční krize

Podnikatelský sektor čekají nemalé problémy v důsledku současné finanční krize. Hospodářská recese ovlivní podnikání všech, nicméně mnohem snesitelnější bude pro ty, kteří se zpomalující ekonomice přizpůsobí.

Číst dál

Newsletter

Nejdůležitější novinky ze světa podnikání na volné noze.
Každý měsíc zdarma ve vašem emailu:

Ochrana soukromí: Váš email bude zachován v tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnut. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu na konci každé zprávy.

200+ top zdrojů, které sledujeme za vás
Pro freelancery i ostatní podnikatele
Široký záběr ve správném kontextu
Exkluzivní obsah a úvod v každém vydání
Od roku 2009 nepřetržitě každý měsíc
Žádný spam a 100% soukromí